erkekler sevgili olmak istediği kızdan ne bekler

ilgi bekler, terketmesin diye bekler sonra üzülünce elini tutsun gözlerine baksın diye bekler ,sadık olmasını , dışarda namus abidesi yatakta huur olmasını , sadece kendisini sevmesini çekici bulmasını , iyi bir ahçı olmasını , annesi ve tüm akrabalarıyla çok iyi geçinmesini , az para harcamasını , sözünden çıkmamasını , her dediğine hee demesini daha çok sey bekler panpalar
annesi gibi olmasını ister. her erkek annesine benzer özellikleri barındıran kızlardan hoşlanır. tabi ki erkekten erkeğe değişir bu ancak ilgi olmazsa olmazdır.
bir takım insanlar saçmalamış, evet kızlar toplanın anlatıyorum. gerçekten olabildiğince çok erkeğin ortak isteklerini derlemeye çalışacağım.

-erkekler öncelikle güler yüzlü bir aşık ister. bir kızın gülmesi bir erkeği köpek yapabilir. gerçekten gülmek çok önemli,suratsız bir sevgili olmayın nolursunuz. gülen bir kadın ister ama o kadın onun olsun ister.

-cinselliği öteleyerek bir erkekle beraber olamazsınız,şundan emin olun ki erkek yapısı gereği cinsellik ister. sarılmak sarılmak sürekli sarılmak yetmez. her zaman dudaktan alınacak öpücük,temaslar,dokunmak ister. aşkı doyasıya yaşamak ister. kızlarımız bu konuda çok duvar olabiliyor,tabiki toplum baskısını sebep olarak sunabilirsiniz ama erkek ister. gerçekten cinsellik yoksa uzun sürmeyebilir ilişkiniz üzgünüm ama ,yukarda sadece anne gibi birini ister demişler,o daha çok sahiplenme evrelerinde geçerli,nişanlılıktan sonra falan. başlarda cinsellik çok önemli.

-erkek özgür de olmak ister, ama unutulmak da istemez. ipleri gevşetin ama bırakmayın. her dakika yan yana olmayı beklemeyin sıkılıyoruz, insan sevdiğinden sıkılır mı demeyin erkekler sıkılıyor. bir süre sonra erkek arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi,eski günlerdeki gibi sürekli onlarla olmayı özler. sevgilisi olmayan arkadaşlarına imrenmeye başlar ki bu aşamadan sonraki aşama ayrılıktır.

-erkekler mütevazilik bekler, hayvanlar gibi makyaj ile güzeller güzeli olmaya çalışmayın. erkekleri soğutan ince detaylardan biridir. çok güzel olursanız da komplekse sokuyor bizi, dikkate değer bence.

=) aklıma geldikçe eklerim sevgili sözlük
onu rahatlatmasını, motıve etmesini ister

içerik kuralları - iletişim