erkeklerden kızlara tavsiyeler – Tıbbiyeli Sözlük
Eğer bizi öğüt alacak kadar tanımış ve bize güvenmişseniz diyeceğim şeyler şunlardır ; doğal olun, ne iseniz nasıl bir insansanız öyle kalın. başkaları sizi nasıl değerlendirir nasıl düşünür diye rol yapmayın. Ayrıca iş yapabilmeyi ev yönetebilmeyi bilin, her zaman okuyun bilgili olun. Bir erkeği eş olarak da evlat olarak da toplumda saygın hale getiren kadınlardır.
Taytın icine g-string ya da tanga giyin,kocaman babaanne donlari cok komik izler olusturuyor gotunuzde. Edit:Ne kadar zor olabilir arkadaş güzel giyinmek, o göt güzel görünsün istiyorsan bi fedakarlık daha yapacaksın o ip o araya girecek bu kadar neyi anlamıyorsun
Allah aşkına biraz ağır olun, özellikle de iş evliliğe gelince. Ailenizin söylediklerine azıcık da olsa kulak verin. İpleri tümden sevdiğiniz adamın eline vermeyin. Şartlarınız olsun mesela. Yarın bir gün tartıştığınız zaman eşiniz size; seni zorla mı getirdim diyemesin. Bir eş için yaşınız kadar tanıdığınız ailenizi üzmeyin. Onları üzseniz dahi size yine üzülecek, sizi düşünecek olan onlardır.
kıskançlığı bırakın.güzel ve sevilen bir kız olmanın yolunu öğrenmek istiyorsanız south park 17x10 izleyin.