Gerçekten kız dedikodularindan daha zevkli olur erkeklerin dedikodusu. Ne bileyim kızlarınki böyle kıskançlık kokar ama erkeklerinki öyle mi adamlar cidden kişilik analizi yapıyor.
atalarımızın bir sözü vardır.

`kadınlar evden eve, erkekler köyden köye` yeterince açık olmuş bence.ayrıca kadir kirişçi nin erkek dedikodusu videosunu [https://www.youtube.com/watch?v=AYmE1D7oVxI ~ buraya] bıraktım
En şirret kadının dedikodusundan bile beter olandır. Yüksek doz alay ve küfür barındırabilir. Kişilik analizi falan da değildir öyle erkek dedikodusu. Çünkü kadınlar gibi bi olayı tüm boyutuyla, en ince ayrıntısıyla düşünemezler. En göz önünde olan kaba hatlarla işine geleni görüp işine geleni konuşur erkekler. Empati içermez, bolca yalan yanlış yakıştırma içerir.
Korkulması gereken bir şeydir. Efsane dedikodu yapılır ve efsane abartırlır.
Kadınların merak ettiği kadar var olan dedikodulardır. Bilimsel gerçekler, uzay teorileri, zamanda yolculuk ve izafiyet kuramı gibi konular yerine; otomobilinin çok yaksa bile "Aslanın yemi hesap edilmez" düşüncesiyle savunulduğu, eskiden beri süregelen meşin yuvarlak çekişmesinin hakem hatalarıyla birlikte konuşulduğu, onun sevgilisi şöyle ama bunun sevgilisi şundan dolayı böyle diyerek boş beleş muhabbetlere rahmet okutulan sohbetlerin bütünüdür. Temsili olarak aşağıdaki görsel her şeyi anlatmaya yetmektedir.

görsel