eti cicibebe

yemenin yaşının olmadığını düşündüğüm efsane büsküvi.dişlerim çıktığından beri yerim hala bırakamadım.sütle efsane gider,çayla fena değildir.ancak çok fena kalorisi vardır zaten bebeler bir an önce büyümek için yer bunu
yemeyenini hiç görmediğim, içinde msg barındırdığına can-ı gönülden inandığım bağımlılık yapan bebek bisküvisi.
sütü çok katıp lapa yapmadan yenmesi gerekir.
çocukken hiç sevmediğim hala görünce tiksindiğim bisküvi. hatta sadece ben yokmuşum böyle bir twitter kullanıcısı varmış çok mutlu oldum.
içinde msg olduğundanmidır bilemiyorum bulundugunda severek yenilen ancak bir noktadan sonra almaya utanilan güzel biskuvi süt içemeyen benim gibilere sütü sevdireği basarmistir
hem tadı hem de yerken verdiği o tuhaf his nedeniyle yıllardır vazgeçemediğim yiyecek. ne zaman cicibebe yesem böyle bir çocuksuluk doluyor içime, çocukluğun özlemi midir nedir artık bilemiyorum.
bugünlerde sütle karıştırarak sıkça yediğim bisküvidir
yıllar yıllar önce sürekli yememe inadına giren kuzenimin ,ki benden bir yaş küçük, yediği tek şeydi resmen..

yeme konusunda büyük travmama neden olmuş o kuzenimin yediği şeyi unutamıyorum işte.. teyzem kuzenimin peşinden tabakla koşardı, ben teyzemin peşinden koşardım.. çocukluk travmamdır..
lisedeyken ara sıra alır sınıfa götürürdüm, kankilerimle yerdik. yani bir bisküviyi yemek insana bu kadar mutluluk veremez. 10 yaşıma kadar biberonla süt içip eti cici bebe kemirdim ben tv karşısında, böyle bir keyif olamaz. canım ikisini de çekiyor bazen eheheh. olsa da yesek.
bak kardesim napıyosun biliyo musun. cici bebe bisküvisini alıyosun kaseye dolduruyosun. üstüne ılık süt koyuyosun karıştırıp akşam yemeğinden birkac saat sonra yiyosun. haftada 2 kilo aldırır. ama çok tatlı bi sey be ben 1 hafta dayanabildim sadece.
tanım: oldukça şekerli bebe bisküvisi
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim