evgeny grinko – Tıbbiyeli Sözlük
video
sigara içerken piyano çalan adam olarak nam salmıştır.

hüzünle karışık bir neşe ile doldurur içinizi, dinginlik verir
Valse adli parcasi... Sarisin ablamizin akordiyon ile giris yaptigi kisim mukemmeldir. Arka plandaki karga sesleri apayri bir hava verir
Ders çalışırken, kitap okurken arkaplanda güzel gider

[https://youtu.be/fS_cYA9_WK8 ~ Серенада]
bir zamanlar amatör radyo programımda çaldığımda kim ya bu çok iyiymiş denirdi bugünlerde popülerliği çok daha artmış yakılan sigaralarımın da soundtracklerini yapmış müzisyen. tabi kendisinin henüz haberi yok tanışınca söyleyeceğim.
Kesinlikle gittiğim en iyi konserlerden biriydi.piyanosuna hayranlıkla gittim bateri çalışını görüp aşkla geri dönDüm. (Elimi uzatıp tutabileceğim bi mesafede dinlemesi de ayrı güzeldi.)
Valse der susarım, allahım bu kadar güzel bir parça olabilir mi? Moduna göre değişen, modunu yükselten bir Enstrümental var mıdır acaba?

(bkz:valse)
Çoğunluk gibi beni de valse parçasıyla hayran bırakmış sanatçı. Klipteki o ıssız ve huzurlu atmosfer içimdeki kaçıp gitme, yolculuk etme isteğini tetikliyor.
bu notalarla nasıl bu kadar hüzünlü olabildiğini anlamadığım parçayı (bkz:valse) çalan değişik bir adam. adamın da değişik bir çekiciliği var zaten.
Dün instagramında giresun kalesinden story atmış sanatçı. Allahım hem mutluyum hem ağlıyom. Evde olsaydım o kale yollarını uça uça çıkardım be!

Umarım kalede çay içmemişsindir be evgeny senin gibi bir bebişe acı çay vermesinler dayanamaaam...E artık giresun kalesine kimse laf etmesin. Evgeny bile manzarasına düşmüş.