facebook – Tıbbiyeli Sözlük
her terör olayında olduğu gibi `28 haziran 2016 atatürk havalimanı patlaması` sonrası da yavaşlamış olan sitedir. tabii `twitter`a da erişemiyoruz.

bir de patlama sonrası güvende misin sorusu vardır ki facebook bile bizi daha çok önemsiyor dedirtmiştir insanlara.
Zaman kaybı hacım ,gerek yok böyle şeylere . Haaa kullanıyor musun dersen 300 tıpçının sene boyu paylaştığı şeyler var ,yazıktır günahtır
Şu anda akrabaların ele geçirdiği sosyal ağ. Günümüz tıpçılarının çoğu not gruplarına bakmaya girer.
Bağımlılığının tedavisi henüz keşfedilmemiş olması geleceğin en büyük hastalıklarından biri olma ihtimalinin göstergesidir
olur olmadık her şeye gereksiz yorumlarda bulunan, kezban paylaşımları ile sağa sola laf sokmaya çalışan, sabahtan akşama kadar siyaset yapan, karşı takıma ve taraftarına gönderme yapan kişileri listemden çıkarmamla yada en kötü unfollow etmemle facebook wall'um bir hafifledi bir hafifledi ki sormayın! resmen kuşa döndü, üzerinden büyük bir yük kalktı, birkaç sinema müzik spor ve haber sitesinin kaliteli paylaşımlarıyla bezendi. şiddetle tavsiye olunur.
Hala insanların neden kullandığına,özellikle genç jenerasyonun, anlam veremediğim platform. Bir kız var. 1 aydır yurtdışında geziyor. Geziyor da geziyor. Gezmeyi de çok seviyor, malesef katlanmak zorunda kaldığım insanlardan biri olduğu için bunu biliyorum. Hem çok sever hem de çok övünür. Kendisi bir (havada tırnak işareti yaparak) traveller. Öyle diyor yani. Neyse efendim bu kızımız yine bir fotoğraf Paylaşmış gittiği yer hakkında. Aynısını instagramda da paylaştın yani takipçi kitlen ne kadar farklı olabilir ki bir de facebooka copy paste yapıyorsun? Neyse, Paylaştığı fotoğraflarda da mutlaka bir rehber edasında açıklama olur bölgeyle alakalı. Sanki bize saffet emre tonguç. Açıklamaları toplasak eder bize 10 cilt guyton. Neyse efenim bu kızımız yine bir fotoğraf paylaşmış, Gittiği yer de balkanlar yani çok uzak anlaşılmasın, altına ne yazmış açıklama olarak: "ırmağının akışına modundayım, artık herkes evine dönmeli". Yurdumuzu özlemiş haspam. "Dön o zaman" yazmak istedim altına. Bu kadar net dön o zaman. Ama yüz yüze bakıyoruz diye kendime hakim olmaya çalışıyorum. Sanki zorla götürdüler ya mala bak valla sinirlendim yine. Yurdunu özlemiş. Gel o zaman kızım kimse tutmuyor seni orda bak yine sinirlendim. Neyse işte böyle sinir eden insanlarla dolu bir mecra yani orası.

Edit: bir daha "neyse"yi kullanırsam beni vurun arkadaşlar. Çocuklar duymasın'daki gönül'e döndüm resmen. Yeni bölümlerde de böyle mi hala o kadın ksdkdk?
Tüm sülalenin orda olduğu Ve fotoğraf dahi atmaya korktuğum platformdur kendisi.çünkü bir fotoğraf atmaya başlayınca maşallahlar , ailene selamlar , büyümüşsün , annenler nerde tarzında yorumlardan ciğerim soldu.