feminist safsataları

kadın erkek eşittir.

ulan elma ile armuta eşit denir mi laleler?

edit: başlık başa kromel yusuf yazmıştı bir şeyler.

edit 2: bir tane daha tip kafileye eklenmiş. kimse ona hakaret etmeden bizim için kudurmak, ezik gibi tabirler kullanmış.

ulan bre densiz bre hadsiz!

biz argümanımızı insanca savunmak için şuraya emek verip yazı yazıyoruz. sen ise iki cümlede o yılan dilinle bize hakaretler ediyorsun. utanmaz arlanmaz seni!
cumburlops nickli yazarın yazdığının bir benzerini bir erkek yazar yazsaydı hayatının linçini yerdi.

kromel bence de bazen boş yapıyor ama bir insan boş yaptığı için bu kadar hakarete maruz kalmamalıydı.

tipik bir yurdum kezbanının sinirlendiği zaman ne kadar alçaklaşabileceğini ne kadar haddini aşabileceğini gördünüz iyi seyirler!
"sen hangi kadının bacak göstererek bir yerlere geldiğini duydun"

buradan sonrasını okumadım. belli ki fikirlerimiz temelinde zıtlık içeriyor ve muhtemelen aynı dünya üzerinde yaşamıyoruz.

herkes kendine baksın bence. bu tip tartışmalar bana aşırı aptalca geliyor. fanatikliğe bağlanıyor işin ucu. erkek - kadın genellemesine girmek tamamen anlamsız bir olay.

kadın cinayeti işlenmesi erkeklikle ilgili bir durum değil, suçluyla ilgili bir durum. çevremde yüzlerce erkek var, arkadaşlarımız, tanıdıklarımız, ben de erkeğim. hiçbirimiz fiziksel şiddet uygulamıyoruz bir kadına, o yüzden her bu tarz tartışma çıktığında işin; erkek şiddet uygular, cinayet işler noktasına gelmesi bana anlamsız geliyor. kişisel bağlamda değerlendirmek gerekiyor olayları suçlu bazında.

öte yandan daha önce şöyle şeyler de yaşandı; vakıfta taciz vakası yaşanıyor, bütün dindar veya inançlı insanları tacizcilikle suçlayan bir grup türüyor. tam tersi gruplar da benzer şeyler yapıyor başka zamanlarda. buna benzetiyorum erkek - cinayet konusunu da. bunları yapanların iyi niyetli olduklarını düşünmüyorum. ortalığı kızıştırmaya çalıştıklarını sanıyorum özellikle.

herkes kendine baksın. sen bacağını açmıyorsun ama başkasıyla yatıp para kazananlar, bir yerlere gelenler de var. niye onları kadın olduğu için koruma, savunma ihtiyacı hissediyorsun bunu anlayamıyorum. ben cinayet işleyen erkeklerin en ağır cezaları hak ettiklerini düşünüyorum ve hiçbirisini de savunmuyorum oysa...

edit: gitmiş entryler...

edit: hala alta birisi gelmiş erkekleri kudurtan falan diyor ya hahaha. ben ne yazdım o paragraflarda okudun mu acaba... cidden arada kadın - erkek diye bir savaş olduğuna, taraf tutulması gerektiğine, iki tarafın düşman olduğuna inanan insanlar var, çok garip.
erkekleri kudurtup paragraflarca entry girdiren safsatalar(!).

edit: kudurup eksilemiş, hatta bi tanesi hızını alamamış başka entrymi de eksilemiş, kıyamam eziklere. aşağılık kompleksinizle baş başa bırakayım sizleri...

içerik kuralları - iletişim