amerikan bürokrasisi ve tabi ki gizli servisiFBI tarafından özenle korunan `fethullah gülen` için çalan alarm zilleri son yapılan röportajdaki hal ve hareketlerinden de anlaşılmaktadır. daha ne kadar korunabilir ki -uzun olacağını sanmıyorum- yaşanan olaylardan sonra en kısa zamanda en aşağılık biçimde ülkemize giriş anını hayal etmekteyim.
Yaptığı basın açıklaması öncesinde bütün kameralar önündeki tuhaf tavırlarıyla, baska vakit yokmuş gibi o an tansiyonunu ölçtürmesiyle yakında öldü haberi gelecek ve bu vesileyle türkiye'ye iade edilmeyecek gibi hissediyorum inşallah haksız çıkarım.
Kısa vadede iade edilmesi zor gibi geliyor bana. Obama'nın görev süresi bitiyor, gider ayak böyle bir şey yapmaz. Yeni seçilen başkan da koltuğa oturur oturmaz ilk iş buymuş gibi iade etmez. Her şeyi geçtim yıllardır iade edin denmesine rağmen abd'ye resmi başvuru yok, abd somut deliller ile başvuru istiyor.Neyse her şeyi geçtim reza zarrab davası ile abd de türkiye'den bazı isimleri isteyecek olabilir, gidişat onu gösteriyor. Belki o isimler ile fetö değiş tokuş edilir? Kim bilir.Eyyorlamam bu kadar.
Valla iadesi çok zor olacak gibime geliyo zaten işlerine geliyo türkiyede ortalığı karıştırıyo
kuklaya değil kuklacıya bakmalı. Feto abd'nin bir kuklası aynı pkk gibi, işid gibi.
Tıpkı avrupa birliğine girme süreci gibi sündürüleceğini düşünüyorum ne de olsa bazılarının işine gelmez
Vermeleri halinde çok ciddi alacaklı konumuna geçerler(düşünsene bunca yıl büyütmüş beslemiş) yani iade edince karşılığında müthiş şeyler alırlar. #10570 o dava dışında, farklı uluslararası davalar açılacağı yönünde söylentiler var, türkiyede merkezi bulunan ve nerdeyse tüm dünyada faaliyetleri olan bir stk'dan bahsediyorum. 15 temmuzdan önce de konuşulan bir meseleydi bu. Arada onu da şart koşup yaptırmazlar inşaallah.