figen yüksekdağ'ın milletvekilliğinin düşürülmesi

sırtını pkk, ypg gibi örgütlere dayandığını söyleyen bu zat aslında ben onların vekiliyim , laik, demokratik, sosyal bir hukuk devleti olan medeniyetler beşiği türkiye cumhuriyeti ' nin vekili değilim demiştir karşılığında da işgal etmiş olduğu koltuk boşaltılmıştır

darısı kendini bu cumhuriyete ait hissetmeyen tüm milletvekillerine

(bkz: ne mutlu türküm diyene )
(bkz: yaşa mustafa kemal paşa yaşa )
(bkz: izmir marşı )
seçimle gelen seçimle gider'e ne oldu? halk eğer beğenmediği bir söz varsa bir daha onu seçmezdi. bir de izmir marşını mesajına eklemiş,hayırcı mısın bilmiyorum ama eğer hayır'cıysan hayıra en büyük zararı verdiğinden bile bihabersin. milliyetçi oylara oynayan hükümetin attığı bu basit adımlar sizin gibileri tavlıyor. referanduma gidilirken bir parti fiilî olarak kapalı. cumhuriyet halk partisinin en büyük aptallığı bu işte, yaptığı davranışın seçime nasıl etkiyecegini bir türlü anlamıyorlar. dokunulmazlık oylamasında da "büyük resmi" göremediler. hala aynı körlük. nah iktidar olursunuz siz. akp gibi gerektiği zaman gereken yere dönemezseniz iktidarlık size hayal. akp zamanı geldi hdpli gibi konuştu zamanı geldi mhp gibi. ona oy kazandıran da budur zaten.


neyse, siz birkaç milletvekilinin hapiste olmasından mutluluk duymaya devam edin. bugünler elbet geçer, yeni vekiller yeni iktidarlar gelir. o zaman bugünler nasıl hatırlanır beraber göreceğiz...
olması gerekendir

`biz sırtımızı ypg'ye ypj'ye pyd'ye yaslıyoruz` dedikten sonra `türkiye büyük millet meclisi`nde bulunmanın bir anlamı yok.

herkes, `hdp`den aldığı oyların(%13) karşılığını vererek siyaset yapmasını beklerken bu arkadaşlar!!! `pkk`nın himayesinde olmayı yeğlediler.(zaten hep öyleydi ama halk sana destek vermiş kurtul pkk prangasından)

sırtını terör örgütlerine yaslayıp millete kafa tutulacağına sırtını millete yaslayıp terör örgütlerine kafa tutmayı deneselerdi şimdi her şey çok farklı olabilirdi ( lakin olmadı)

ancak düşünmeden edemiyorum.akparti ile bu kadar iyi anlaşırken ve gerçekten bir şeyleri çözmek adına karşılıklı tavizler verilirken nedense birden bire erdoğan düşmanı bir tutum sergilendi.

aslında burdan anlaşılan şu ki `fetö` ve `pkk` işbirliğinin bunların kulaklarına `15 temmuz 2016 darbe girişimi`ni fısıldamış olması ve neticede rteden yana olmaktansa fetoştan yana olmayı seçip yanlış ata oynamanın kaçınılmaz neticelerini yaşamış olmaları.

içerik kuralları - iletişim