söz konusu entry: (bkz:#58276)

ulan kişisel düşünce içeren entryleri eksile. savunmadığın düşünceyi eksile. bi şey dersem allah belamı versin. derdim eksilenmek değil. eksile bunu da eksile, eline koluna sağlık.

ya ben böyle bir şeyi başka hiçbir platformda görmedim. bilgi yanlışı mı var? film mi kötü? cidden merak ediyorum, ne battı orada iki eksi alacak kadar? insanı yazmaktan soğutuyorsunuz. bir güruh var tıptan başka her şeyi patolojik kabul eden..

ne desem boş ya.. ne desem boş..

edit: (bkz:#58278) bunu neden eksilediniz? ya biri allah rızası için bi açıklama yapsın.
(yazardan izinsiz referans gösterdim entrysini. özür diliyorum)

edit: entry butonları düzeltildi.
Varoluşsal bir hak.

Bir entryi malignlemek için illaki bir sebep olması mı gerekiyor ki? Malignliyince bir kutucuk açılsın "sebep:" diye. Yazalım da öyle yollayalım oyumuzu madem. Belki bir yazım hatası gördü adam, belki başlıkla alakasız gördü entryi, belki de filmi sevmedi... ne yani kalem başlığına "yazı yazmaya yarayan araç" yazsa birisi içimden "biz bilmiyoz sanki, peh" diyip basabilirim malign'e. Kimse de diyemez ki "sen napıyon hacı?"

İnsanlar istediği gibi davranır size ne yahu niye malign verdin niye benign demeyin artık. Nickini beğenmedim belki. Sa na ne.

Not: söz konusu başlığa hiç girmemiştim. Yazarı da tanımam etmem ne malign verdim ne başka bir şey. Üstelik entry yazma butonlarını kullanamamasına rağmen üşenmeyip entry sayısını girerek ulaştım söz konusu entrylere.

Edit:tanım