`Cemiyette pişiyoruz ` `Rasta baba``Onun adı Hasan ``Yüzüm gözüm şiş ` ve daha bissürü değişik hoş şarkısı olan grup.yeni albümleri çıkmıştır geçenlerde.
Karşılıklı kur yapma ama halen arkadaş olma durumu. Iliskinin en tatlı evresidir. Hülyalar, imalar, hem özgür hem bağlı olma hali. Bir de mutlu sonla biterse tadından yenmez.
Yeni tanıştığım anatolion rock severlerinde beğeneceğini düşündüğüm Anadolu beat grubu. Üyelerinin tarzları da bence çok hoş.
Primitif ilişki durumu.. mutluluğu azaltılıp, alışkanlık arttığında ki sevgi de artarsa bir seviye olgunlaşır. Eğer ki bu şartlara uygun bir vaziyet oluşmazsa ilişki atrofiye uğrar.
ilişkinin başlangıcı ve belki de en güzel dönemidir. mabadından anlam çıkarmalar,en küçük hareketini olumluya yormalar, acabalarla giden ve en ufak bir hoşlanma belirtisiyle düğün dernek kurulmuş gibi sevinçlere sebep olan ilişki düzeyidir. hala hatırlandıkça sevinilir,sevilir.
motto müzik'in youtube kanalında yayınlanan röportajları harikadır. düz konser adamı'nın konser öncesi yaptığı röportaj, grup üyelerinden çağatay'ın evinden Volkswagen t3'e binmeleri ile başlıyor. birlikte yolculuk yaparak konser mekanına gelişlerini ve konser sonrasını da anlatıyor. flört grubunu biliyorsanız bu yol hikayesini mutlaka izleyin.

[https://www.youtube.com/watch?v=UWyh93hhOv0 ~ röportaj için]