fotokopicilerin parayı kırması

çok kazanırlar. çaktırmazlar. belli bir süre sonra kendilerini işin başında göremezsiniz, altında cipiyle geziyordur.
en azından vatana millete hayırlı bir iş yapıyorlar. (bkz: kerimcan durmaz)
(ebkz: #2141) şu başlıkta kaale alınacak, ders çıkarılacak tek entry budur. ama bazı kesimlerin zoruna gitmiş olacak ki -kendilerini yarı tanrı sayıyorlar muhtemelen- seri malignlemeye başlamışlar entrynin yazarını.
iyi kazanıyorlardır da onların da kirası var eleman maaşı var, göründüğü gibi değil bu işler
kağıda altışar değil dörder slayt basmasından ötürü oluşur
sanırım bir tek benim parayı bulamadığım durum.
gözümde sirtaki yapan fotokopiciler canlandıran başlık. yeşil yeşil tabaklar kırıyorlar.
tabaklar yeşil çünkü kağıdı döviz ile alıyorlar

bilin bakalım o kırıklar da kime batıyor?
geçen rüyamda bizim fotokobiciyi gördüm. bu sefer kantincimiz olmuştu ve son kullanma tarihi geçmiş mallar satıp kazıklıyordu bizi. bir de toplu alırsam daha az öderim mantığıyla çikolatalar satın alıyordum, son dakka mevzuyu çakıp tek tek al yoksa vermem diyordu. vay be, okul hayatım boyunca sınav öncesi rüyalarımda felaket senaryoları yazıp dururdum da fotokobiciyi kantinci kılığında kazıklayıcı göreceğimi sanmazdım.
bizzat benden yüklü bi miktar istemesi yakındır, her an kargoya gidip iban atacak diye korkuyorum.. kim bilir kaç yüz tele ödeyeceğim
aslında bir diğer sebebi çoğu notların toplu şekilde verilmemesidir.çıkartanların çoğu muhtemelen slaytı çıkartmak çalışmanın yarısıdır mantığıyla günlük olarak çıkartır.böyle olunca ister istemez çoğu not pahalıya gelir.

bunun kökten bir şekilde çözümü not çıkartmayıp direkt bilgisayardan çalışmaktır.slayt çalışan biri değilseniz kütüphaneden ödünç yoluyla textbook çalışabilirsiniz.
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim