fransız öpücüğü – Tıbbiyeli Sözlük
partnerlerin ağızlarını birleştirdiklerinde, dillerinde tutuşmuş olan kıvılcıma ''fransız öpücüğü'' denir.

(french kiss real life deneyimlerime göre değil sakın ha beni yanlış anlamayın. bu konuda izlemiş olduğum video deneyimlerine göre yazıyorum arkadaşlar. bu notu başa düşeyim de rahatlayayım)partnerinizin Fransız öpücüğü konusunda biraz utangaç olabileceğinden şüpheleniyorsanız, bu öpücüğü denemeden önce onunla 'french kiss' hakkında konuşmak için bir randevu isteyebilirsiniz. aslında onun sadece biraz cesaretlenme ve desteğe ihtiyacı vardır. umuyorum ki randevunuz sonunda dilini kullanmak isteyecektir.

önce onun alnından bir öpücük alın, sonra burnunun ucundan bir öpücükle devam edin. sonrasında zaten film kopacaktır.

partnerinin belini tutup, kendine biraz daha yaklaştırırsın ve ona 'dudaklarının dilinizde ne kadar güzel olduğunu söylersin'

ağzınızı rahat tutmanız ve öpücüklerinizin pamuk gibi yumuşak olması gerekiyor.

onu öperken Dudakların üst kısmından başla, sonra alt kısmına geç. daha sonra dilini onun dudaklarının arasına yatır. Yuvanın içine girmeye başladığında, basıncı ve yoğunluğu arttırabilirsiniz. partnerinizin dilini birkaç saniye de olsa çalıp kaçın kovalayın işte.bu arada,

Sevgiline öpmek için yaklaştığında, kafanı bir tarafa çevir. Eğer ikiniz de aynı yöne senkronize olursanız, burunlarınız birbirine çarpacaktır. birbirinize Hangi şekilde yaslanacağınızdan emin değilseniz, partnerinizin liderliği seçmesine ve sizinle zıt yönde ilerlemesine izin verin.Çoğu insan öpüşürken gözlerini kapatır, Öpücük sırasında kısa bir bakış iyi, ancak öpücük sırasında birbirlerine bakmak muhtemelen havayı öldürür. Gözlerinizi rahatça, nazik bir şekilde kapatın ve o gözleri çok fazla sıkmamaya çalışın, yoksa kendinizi rahatsız hissedersiniz.Fransız öpücüğü sanatında ustalaşmış olsanız bile, unutma ki partnerini Tutkulu tutmalı ve vücudunu da bu olaya dahil etmelisin.

ağzınızın tüm işi yapmasına izin vermek yerine, vücudunuzu da işin içine dahil etmenin aranızdaki bu samimiyeti daha güzel inşa edeceği açıktır.

En önemli kısım, ellerinizle yaptığınız dokunuşlardır aslında

partnerine dokunabilir, onu okşayabilir ve tüm bedeninizde kendisini hissedebilirsiniz.

neyse uzatmayalım.

öpücüğü dile odakla. Unutma, ''ağzını yalamıyorsun, dilini okşuyorsun.”

bizim Dil ne zaman tango yapacak hojam?