fringe

sözlükte başlığının açılmaması şaşırtmıştır tıp eğitiminin ilk 3 yılında okula uğramayıp bütün yabancı dizileri bitirmeye and içmiş biri olarak söylüyorum daha iyisi yapılamaz bi dizi (bkz: j.j abrams) varsa zaten o dizi çok iyidir.konusuna gelecek olursak bilim-kurgu türünde bi dizi bilinen fizik kurallarının dışına çıkmayı başaran bi grupla polisiye mücadele içerir
yıllar önce final yapmasına rağmen hala sürpriz devam kararı almasını ümit ettiğim mükemmel dizi..
tavsiye eden kişi sayısının el ve ayak parmaklarımın toplamını geçtiği halde izlemediğim dizi. bi bunun bi de got'un spoilerlarından çok çektim.
bilim kurgu nedir nasıl yapılır? sorusunun cevabı olan dizi
---spoiler---

(bkz: paralel evren )

---spoiler ---
sınava bu kadar kısa zaman varken hatırlatılır mı be sözlük? hayır tek bölümle yetinebileceğimi bilsem açar izlerim ama kendime güvenmiyorum.
muhteşem bir bilim kurgu senaryosu ile başlamış ancak paralel evren olayı ile sadeve tek bir konu üzerinde dönüp dolaşmış olan dizi.
lsd yi daha daha merak etmeme neden olmuştur.
80'lere döndükleri bölüm harikadır. o bölümün jeneriği süper. ama asıl süper olan o bölüme özel 80'ler temalı yapılan fringe müziği.
mukemmel bir dizidir. bilim kurgunun doruklaridir. nolurdu devam etseydi diye agladim resmen kac zaman. hala bekliyorum belki birkac sezon daha devami gelir...
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim