2000 yılında uefa kupasını ve süper kupayı kazanmış, ocak 2001'de dünya kulüpler sıralamasında 1. sırada yer alan, 2002 dünya kupasında 3. olan milli takımın ilk on birinde 6-7 oyuncusu görev yapan bir takıma karşı ortaya atılmış bir iddia.
2002 dünya kupası 3. Lüğü de araştırılmalı zira 13 oyuncusu türkiye'nin en başarılı futbol takımı bünyesindendi. En başarılı deyince nasıl da anlıyorsunuz kim olduğunu? Sizi ezikler sizi. Nasıl yer ettiyse içinizde bütün kuşlar üşüşmüş bize ekmek çıkar mı diye. UEFA kupası şanlı bir zaferdir. Yatırım yapılmıştır. Oyun felsefesi kurulmuştur. Karakter koyulmuştur ve kupa kazanılmıştır. Bakın avrupa kupası diyorum. Galatasaray kazanmıştır. Milli takım bu şampiyon takımdan kurulmuştur ve dünya üçüncüsü olmuştur. Şikeyle fetoyla yapamayacağınız olaylar. Buradan size ekmek çıkmaz. Üç beş oyuncunun fetocu olması başarılı oldukları gerçeğini değiştirmez. On altı yıl oldu kabullenin artık. Daha iyisini yapamadığınız müddetçe en büyük Galatasaray.
Her türlü pisliği şikeyi bu ülkeye getiren takım için ortaya atılan ve doğru olduğunu düşündüğüm iddia. Tutturmuşlar bir uefa kupası (ki ülkem adına gururluyum bir fenerbahçeli olarak) , bir de hala daha (ki bu beyinsizlikten de ötedir artık) şikeci fenerbahçe diye gidiyor. Kaç tane gsli oyuncu , gsli yönetici çıkıp şimdi konuşsam gs hakkında iyi olmaz diye açıklama yaptı farkında mısın sayın gsli arkadaş.Bir de en büyüklük meselesi var tabi bu "taraftar"ların. fenerbahçe bir spor kulübüdür. Sadece futboldan ibaret olan bir takım olmamıştır hiçbir zaman. Çıkar baskette final four oynar final oynar. Voleybolda şampiyonlar kupası kaldırır. Masa tenisinde şampiyonlar kupasını alır. Yelkende milli takıma en çok sporcu gönderen takımdır. Boks güreş vs. de aynı şekilde. Bana gelip de uefa kupasıyla eurocupla havanı atamazsın sevgili gsli kardeşim. Umarım aklınıza kazıyabilirsin bunu. Tekrarlıyorum. Fenerbahçe bir spor kulübüdür ve sadece futboldan ibaret değildir.
Hayatım boyunca futbol fanatiklerini, futbol için küfür edenleri adam kesenleri işe yaramaz, çift haneli iqsu olan dallamalar olarak nitelendirdim. Bari burada olmasın böyle başlıklar.