geceye bir mesaj bırak

hayat sana arkasını dönüyorsa şaplak atmayı unutma.
her aşk ölümü tadacak
"düşler ve gerçekler ayrı ayrı yaşar".
geleceğe dönük kariyer planlarımın hiçbirine ulaşamadığım için plan yapmayı bıraktım, bana sarılın.
bu gece yıldızlara iyi geceler diyemedim, bulutların arkasındaydılar. olsun ama yarın var, günler haftalar var. gökyüzündeki yıldızların varlığından haberdarım, gökyüzünü seyredebilmenin mükemmelliğini hissedebiliyorum, sabah hastaneye yürürken dinlediğim kuş seslerinin ömrümü uzattığına inanıyorum, hayattaki şanslarımın farkındayım. böyle öylesine mutluyum ki. seviyorum, herkesi, koşulsuz, çıkarsız. siz de sevin, sevmek bulaşıcıdır. iyi geceler gökyüzündeki yıldızlar...
o zaman radyodaki şarkıdan gelsin "bu da geçer gülüm yaşamana bak"
"türkiye cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: batı senden, türk'ten çok geriydi. manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey türk çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. bu belli. fakat zekânı unut! .. daima çalışkan ol..."

mustafa kemal atatürk
sabahları nereye gidiyorsun problem güneş mi
bu gece sevgi duvarını aştım, yanımda kimsecikler yoktu.
 spoiler!
yalnızlığım benim çoğul türkülerim
ne kadar yalansız yaşarsak o kadar iyi
eğer bir şeyi yapıp pişman olmaktan korkuyorsanız yapın gitsin. yapamadıklarınızdan pişman olmaktansa yaptıklarınızdan pişman olun canlar. ben böyle yaşamaya karar verdim. size de tavsiye ediyorum.
  • /
  • 4

içerik kuralları - iletişim