Geek filmleri (marvel, dc...vb yapımı) , video oyunları, diziler ve benzeri konularla ilgilenen oluşum. [http://www.geekyapar.com ~ geekyapar.com (tık)]

diye bir siteleri var. Ben en çok youtube kanalını takip ediyorum. [http://www.youtube.com/geekyapar ~ geekyapar YouTube kanalı (tık) ] youtube'da game of thrones eleştiri videolarıyla tanıştım, daha bir sürü dizi/film hakkında eleştirileri var tabii. Daha sonra videolara gelen yorumlar üzerine muhabbet videoları çekmeye başladılar, "geekyapar, sen ne diyon" serisi. Ekibe ısındığım için bana eğlenceli geliyor. Geek olan veya olmak üzere olan varsa tavsiye ederim.
Facebook'ta takip ettiğim nadir sayfalardan.

Özellikle yazarlarından Yiğitcan Erdoğan çok iyidir. O da ayrıldı ama yanlış hatırlamıyorsam. Tabi yine de yazılarını bulabilirsiniz.Açıkçası ben youtube kanallarını o kadar da beğenmiyorum. Şahsen bana ukalaca geliyor konuşmaları.Ayrıca geek olmak game of thrones izlemeyi gerektirmez.

Şahsen gerek değilim geek olanıda pek sevmem.

Çünkü nerdler candır.

Geekler sadece geveze kalıyor yaşasın nerdler.
yemek.com ve oyungezer ile birlikte kavgavari bir reklam sonrası isimlerini duyuran; sadece oyun, dizi, çizgi roman ile sınırlı kalmayıp her konunun geek'i olur mantığıyla her türlü içerik hakkında ilginizi çeken haber, gelişme, fikir, yazı, video bulabileceğiniz site, youtube kanalı, twitter hesabı. izleyecek diziniz, filminiz kalmadığında açın bir sen ne diyon videosu, keyfinize bakın derim.