gelecekteki sevgiliye mektup – Tıbbiyeli Sözlük
Sevgili gelecekteki sevgilimOğlum başkasını bulamadın da mı bana geldin? Etraftaki kızlara kıran mı girdi? Neyse zevklisin beğendim. Senden ricam biraz temizliğine dikkat et yeter.
Gelecekteki sevgilim

En az iki dil bilecek,4 yıllık mezunu yok aga bu başka bi şeydi neyse.Aga çok da şeyapma tamam mı? Ben böyle biriyim.büyük olasılıkla daha mezun olamadımSwhhe seni çok büyük sıkıntılar ve bunalımlarım bekliyor olabilir aga.önemli olan benimle mutsuzluğa da var olman.hafızamı sıfırlarsan,unutturursan bana diğer şeyleri dert etme.ne istersen önünde serilir yerlere..
Sevgili gelecekteki sevgilim

Öncelikle beni sevdiğin ve benimle olmayı tercih ettiğin için teşekkür ederim.bana olan bu sevgin ve sadakatin devam ettiği sürece ben her daim senin yanında olucam.sen yalnızca bana ait ol hem kalbinle hem aklınla.sana tüm benliğimle bağlanayım.bu dünyada sadece ikimiz varmış gibi yaşayalım her anımızı.birbirimize olan güvenimiz,saygımız daima sürsün.mutlu sonumuz değil mutlu sonsuzumuz olsun.

Sevgilerimle..
Sevgili sabah yıldızım, biz henüz görmedik birbirimizi lâkin bilirim ki ruhlarımız evvelden tanışmıştır. Orayı bilmem ama burada beraber izlenecek bir gökyüzü var. Yeşillik ve deniz ve el ele dolaşılacak sokaklar ve sonsuz Mavilik. Hepsi seninle mümkün iken beni bu güzelliklerden mahrum etmemeni dilerim. Senin nazarında zaman nedir nasıl işler bilmem fakat ben, "ne içindeyim zamanin ne de büsbütün dışında" bir hâldeyim.
dear darling ;

oralarda oldugunu biliyorum. cunku oralarda olman lazım. oralardasin degil mi? orda misin? ordaysan bi ses ver . orda degilsen burdasindir . ses versene oglum!