BEN BUGÜN EN GARİP RÜYALARIMDAN BİRİNİ GÖRDÜM, BİR KIZ YURDU BENZERİ BİR BİNA VE BAHÇESİ VARDI. BAHÇEDE KIZLAR TOP OYNUYORDU, YURT TAM DA İŞLEK BİR OTOBANIN YANINDAYDI. BEN İSE OTOBAN İLE YURDUN DEMİR TELLERİ ARASINDAKİ ÇİMENLİKTE OTURMUŞTUM. TELLERİN ARKA TARAFINA DOĞRU İNGİLİZ MİMARİSİNİ ANDIRAN BİR BİNA VARDI. ESKİ TİP AHŞAP RENGİNDE BİR BİNA SANIRIM.KIZLARIN TOPU TELLERİN ÜSTÜNDEN OTOYOLA DOĞRU GİTTİ. KIZLAR O SIRADA BENİ FARK ETTİ VE KIZ YURDUNU İZLEDİĞİMİ DÜŞÜNDÜLER. KIZLAR KÜÇÜKTÜ, BİRKAÇ TANESİ TOPU ALMAK İÇİN TELLERİN DIŞINA GELDİ, BANA BAKTI. BEN DE ONLARI İZLEDİĞİMİ DÜŞÜNMESİNLER DİYE TEBESSÜM ETTİM. DAHA SONRA BİR TANE KÜÇÜK KIZ BANA ÇOK DİKKATLİ BAKTI. DAHA SONRA O İNGİLİZ MİMARİSİ AHŞAP BENZERİ RENGİ OLAN EVE GİRDİ, PENCEREDEN BANA BAKTIĞINI GÖRDÜM. YANINA ÇIKTIM UZUN SÜRE BİRBİRİMİZE BAKTIK, AMA TEK KELİME HATIRLAMIYORUM. SONRA BEN DIŞARI ÇIKTIM, ONUN ODASININ CAMININ ÖNÜNE KÜÇÜK HEYKELİMSİ BİR ŞEY BIRAKTIM(NE OLDUĞUNU TAM HATIRLAMIYORUM YA) SONRA DA O BİNADAN HIZLA UZAKLAŞTIM.O KIZ KİMDİ? NEDEN ONA BİR MESAJ VERMEYE ÇALIŞTIM? NEDEN PENCERESİNE BİR ŞEY BIRAKTIM? HİÇBİR ŞEY ANLAMADIM. AMA ÇOK GERÇEKTİ VE HALA ETKİSİNDEYİM SÖZLÜK.
En yakın arkadaşım sözlenmiş ve ben o sırada ders çalışıyormuşum ve benim dersimi bölmemek için bana haber vermemiş sözlük. (bkz:tus kafası)
geçen ay gördüm rüyamda.

türkiyede siyasilerle buluşuyorum, ki siyaseti zerre sevmem. sayın cumhurbaşkanımız tayyip bey ile yemeğe gittik. bir lokantaya. pilav üstü kuru falan yedik derken bir anda tayyip bey ortalardan gidiverdi. sonra anladım ki hesabı bana kitlemiş.
Çok sık ve çok garip rüyalar görürüm ama çoğunu hemencecik unutuveririm. Ama birini unutmak mümkün değil sözlük. Dönem 2 gis komitesine çalıştığım günlerdi. Derslerle nasıl kafayı bozduysam öyle saçma bi rüya gördüm ki hayatım boyunca unutamam herhalde. Neyse rüyaya gelelim. Kocaman bir kurabiye yapıyordum rüyamda. Ama devasa boyutlarda. Sonra kurabiyenin şeklini çok beğenip yemeye kıyamıyordum ve ona bir isim veriyordum. Asıl Saçma olan kısmı da burasıydı. kurabiyeye koyduğum isim Oddi sfinkteriydi. Evet bildiğimiz oddi sfinkteri. Varın siz düşünün artık psikolojimi. Bu arada hayatım boyunca unutma ihtimalimin sıfır olduğu anatomik yapı da oddi sfinkteridir sanırım.
eski evimizin bahçesinde resident evil sahnesi çevirmiştim rüyamda.yerin altından zombiler fışkırıyordu ben de onlara karşı elimde taramalıyla mücadele ediyordum.biraz korkunçtu ama bi o kadar da heyecanlıydım.
Altı yılı var rüyanın.

Üçüncü dünya savaşı çıkar. En büyük vahşetlerinden birini yaşamış olan insanlığın nüfusu son derece azalmıştır. Ülkeler barışı seçmiş ve dünya üzerindeki bütün ateşli silahlar ve silah fabrikaları imha edimiştir. Ancak insanlığı eski şanlı günlerine taşıyacak hiç bir personel kalmamıştır. Elektrik üretimi durmuş, petrol çıkarılamaz olmuştur. Bizler ise tarlalara geri dönmüşüzdür. Ortaçağ hayatı..

Burada olayın başkahramanı ben 33 bmi ile suikastçiliğin temellerini sokakta aç aç dilenirken kendini yanına alan adamdan öğrenmişimdir. Ardından bir bir saraydaki pislikleri öldürmeye başladım.. aradan bu şekilde yıllar geçer ve ben bir servet sahibi olmuşumdur.

Bu an rüyanın sonları.. seri üretüm olmadığı için kullanma tarihi geçse bile çikolata veya bisküvi dünyadaki en pahalı ürünlerden ve ben yedi kilo altın ile albeni aldım ve beynimin verdiği o eror ile uyandım.İ
bir rüyamda mesut yılmaz ile röportaj yapıyordum.

başka bir rüyamda ise teyzemi ışidliler kaçırıyor,sonra pkk gelip içinde olduğumuz evi talan ediyor sonra da teyzem yanaklarında suriye bayrağı şeklindeki boyamayla eve baygın bir şekilde geliyordu. detayları iyi hatırlasam türkiye için iyi bir belgesel eskizi bile olabilirmiş.
Rüyalarım çok garip genelde ama uyandıktan 1 saat içerisinde unuttuğumdan dolayi yazamadım. Korku filmleri, komedi, tartışma programları izlediğim zaman aptalca rüyalar görürüm.
ben kafayı yedim sözlük. Geçen gün rüyamda fizyoloji dersinde oturup ağlıyordum. Çok sevdiğim bir hocanın dersi, hoca ciddi ciddi ders anlatıyor ben de oturduğum yerden hıçkıra hıçkıra ağlıyordum. O değil de sonra hoca derste rahatsızlık verdiğim için bana dışarı çıkmamı söyledi. Kalktığımda da yastık ıslaktı. Allah göstermesin kimseye (artık nasıl dolmuşum bilmiyorum )

Ertesi gün de annemin sobottamı sobaya attığını gördüm. Nasıl bir bilinç altım varsa artık sorgulamayın