gratis

yeni şubesi açıldıkça bunun şerefine tüm mağazalarında %40+10 indirim yapan kozmetik mağazası.12-13 kasımda da yine böyle bir indirim yapmışlar. tesadüfen denk geldim. her indirimde olduğu gibi yine yağmalanmış. bomboş raflar. önceki deneyimlerimden dolayı kendimi çok kaptırmamaya çalışarak 3-5 şey alıp çıktım.aman dikkat derim, bazı hatta çoğu ürünün indirime girmiş hali diğer marketlerdeki fiyatlarından daha yüksek olabiliyor. diş macunu, sabun, şampuan gibi migros vs de bulabileceğiniz ürünler mesela. gratisten indirimle 5 liraya alıp migrosta indirimsiz 3 liraya satıldığını gördüğüm oldu. bu yüzden dışarda daha ucuzunu bulamayacağınızdan emin olduğunuz şeyleri alın.bu konuda en çok tavsiye edeceğim şeyse tabii ki gıda ürünleri. ben de sakız, redbull, nescafé stoklarımı doldurdum haliyle. (bkz: sınavı yaklaşan öğrenci semptomları)
internette gördüğum duygularıyla oynadığı bir masum genç kızın daha ocağını söndürmüş asfhdjll
türkçesi "bedava" olan ingilizce sözcük.
bu hafta sonu indirim olduğu için arkadaşımla gitmek zorunda kaldığım mağaza. hakkınızı helal edin gençler.
her indirim zamanı mağazası önünde kuyruk oluşturan hemcinslerimi anlayamadığım kozmetik mağazası.
2 yılda toplam 4 kere gittim, hepsi de bayram öncesiydi. 1 ruj,1 kalem alıp ayrılmıştım her seferinde.
yapmayın etmeyin nasıl para akıtıyorsunuz böyle lüzümsuz şeylere?ihtiyacın kadar al gitsin
kapısında bekleyen erkeklerle 7-7 ye halısaha maçı ayarlanabilecek kozmetik mağazası
son yıllarda kadınlar görmemiş gibi oluk oluk para akıtıyor bu mağazaya/lara. bundan birkaç yıl öncesine kadar avon ve mahalle kozmetikçileri vardı. bu kadar kozmetik alışverişi yapılmıyordu. * * eminim ki aldıkları ürünlerin sonları gelmiyor. bitmiyor o ürünler. aldıkça alıyorlar.
ablacım her hafta sonu indirim var zaten. üstelik çoğu zaman mahalle kozmetikçisinde ve büyük marketlerde daha uygun. bir de o izlediğin/özendiğin bloggerlar var. yapma, etme. çoluğun çocuğun rızkını boyaya dökme. hem bir ruj, bir far paleti yetiyor çoğu zaman. hiç devamı gelmeyecekmiş veya her dışarı çıktığında kullanacağın bir şeymiş gibi saldırma o ürünlere.
gel, etme. *
indirimde the balm uğruna ne sıralar bekledik eyy kızlar..
çoluğunun çocuğunun rızkını kozmetiğe yatıran hemcinslerimin uğrak yeri. * arada bir uğradıkça karşı cinslerimin de gelmeye başladığını fark ediyorum.
  • /
  • 4

içerik kuralları - iletişim