gratis

benim için içerisinde yok yok. tam bir sınır stres kovucu. geçtiğimiz sene attığı her mesaj sonucu giderdim gratis'e. sene sonunda iki poşet kozmetiği yakın çevreme dağıtınca akıllandım bu sene kanmıyorum mesajlarına vee para biriktirdim.
girenin kolay kolay çıkamadığı bir karadelik.

(bkz: watsons) (bkz: rossman)
500.mağaza indiriminden sonraki fiyatları görünce iyi kazık yediğimi düşündüğüm kozmetik şeysi.
yüzde elli indirim sebebiyle hayvanların kaçtığı hayvanat bahçesinden daha beter hale gelen mağaza.

bugün gratiste indirimli bir ürünü sepetime attıktan sonra baska bir ürünü değiştirmek için sepetimi arkadaşıma verip upuzuuuun kuyruktan ayrıldım, döndüğümde sepetimdeki bir ürün çalınmıştı evet tam olarak çalınmıştı.sadece şunu söylemek istiyorum:bu kadar aç gözlü olmayın!!!
bugun tam 80dk kuyrugunda bekledigim magaza. 80 dkmi 80 liraya satin aldim. indirim guzel sey..
kadın iradesinin 1 numaralı kanıtıdır. bir erkek istisnasız banka kuyruğunda bile 20 dakikadan fazla bekleyemezken bir bayan 80 liralık alışveriş için 80 dakika bekleyebilir.
son iki günde şubelerinde metrekare başına düşen dişi sayısı 578612143 olan mağaza.

(bkz:sexual selection)
hemcinslerimi sorgulatan mekan. indirimli alışveriş yapmak güzel de saatlerce nasıl dayanıyorsunuz gerçekten? günümüzde her türlü ilişki tahammülsüzlükten mahvolurken bir mağaza kuyruğuna saatlerce tahammül etmek...
geçen %50 indirimde kykyı buraya bıraktım. nasıl oldu anlamadım. aslinda 2 tane lipbalm almaya gitmiştim. ne olduysa 2 saatlik sırada oldu. evet evet tam 2 saat. lan kırtasiyede sıra beklemedim ben bu kadar. velhasıl kelam diğer aya kadar fakirim.
  • /
  • 4

içerik kuralları - iletişim