Adam gibi adam sporu. İcra etmeyi ciddi manada özlediğim spor. Boksçular genelde güreş muhabbeti geçince yaa kanka ben boksçuyum adamın ümüğünü şey yaparım biliyorsun şu kadar kursa gittim ama güreşe gelince nedense havaya yumruk sallayıp güreşe yanaşmıyorlar. Yanaşan bir tane çok sevdiğim fiziği de baya sağlam olan bir arkadaşımla güreştik baya şaşırmıştım daha sert bekliyordum (*)

Ama güreşin en sevdiğim yanı bilinmezliği. Bir gün bir çocukla güreşecem çocuk bir deri bir kemik. Ben de zayıfım o zamanlar ama o ayrı bir seviye hemşerimdi bir de. Abi güreş bir dakika sürdü sürmedi kendimi yerde buldum. Dedim bir yanlışlık oldu yine yapalım baktım bu sefer de iki dakika içerisinde sırtım yere gelmiş ahaah. Bir de profesyonel güreşçilerle de güreşmek çok zevkli. Değişik uçuş taktikleri öğreniyorsun sayelerinde. O attırdıkları taklalar o kadar estetik geliyor ki bana uçarken bile zevk alıyom.

Bir de ayıp olmasın diye yenmediğim sadece savunma yaptığım insanlar oluyor. Onlar yenişemediğinizi zannediyor ama ben reisler üzerinde savunma taktikleri çalışıyorum o da sarıyor.

Gerçek hayatta da çok faydasını gördüm. Anılar sıraya girdi hey gidi. Ama artık malesef sadece fitness ile vücut kasacaz gibi duruyor nasip.