guyton fizyoloji – Tıbbiyeli Sözlük
Kendisini bitirip bitiremeyecegim bir muamma olan kitap. Başladık okumaya bakalim iki tur bitirirsem fizyoloji genel mantigina sahip olabilirim gibime geliyor açıkçası
Fizyoloji kitabı.bir ara video vardı agalar hatırlar mısınız?tıbbiyeliler çekmişler.gaaytıııın fizyolojiiii gaaytıııın fizyolojiiiii fizyoloooojiiii diye.baktım,bulamadım.bunlan varsa agalar mesaj atabilir veya tıbbiyeli sözlük ahalisine armağan edip burada paylaşabilir mi rica etsem?
harika kitap ama böyle uzun zaman olacak da sindire sindire düşüne düşüne anlaya anlaya okuyacaksin. dolayısıyla okul dönemi çok çalışkan olanlar dışındakilerin düzenli olarak okumadıgi,belki arada bir açıp anlamadığı konulara baktığı textbook. zaman olsa da güzel güzel okusak.
her tıp öğrencisi okumalı, okumadan da mezun edilmemeli. fizyoloji hocamız direkt guyton'dan soru sorduğu için 2 kez okumuştum tüm guyton'u. faydasını yıllar geçince anladım.
Güzel kitap çocuğa anlatır gibi anlatmış fizyoloji temeli atmak için gayet ideal.Yaz tatilinde komple bitirmeyi planlıyorum