guyton fizyoloji

guyton 13.basim ingilizce versiyonu ikinci el almak istiyorum. ücret direk hesaba havale. umarım birinde vardır.
şunu yeni gelen tıbbiyeli arkadaşlara sıkıca anlatın: textbook'tan sınava çalışılmaz. çalışılmaz. böyledir.
ha sen zaten finalsizin üstünde bir seviye olsa oraya bile çıkacak adamsındır, o zaman okursun ama yine textbooktan sınava çalışmazsın. sınava hocanın notundan, slaytından çalışılır. çünkü yığınla bilginin hepsini öğrenemezsin. okumuş olursun, ayrıyeten kendine yatırım yapmış, katkıda bulunmuş olursun. o da vakit ve çalışma disiplini ile alakalıdır.
önceden yazılmıştır belki ama yine de yazmak istedim. dolaşım sistemi bölümü mutlaka okunması gereken kitaptır bence. ıleride stajlarda bir konu anlatılırken konu dolaşıma geliyor, kalbin aktivitesi, etkileyen ilaçlar, şok ... patofizyolojiyi anlamak için mikimmel tercihtir. ekg okumada bile çok işinize yarar.
ganong'u ya da başka bir fizyoloji kitabını okumadığım için kıyas yapamam fakat benim için efsanedir , aydınlatma yaşatan , mekanizma öğreten kitabımdır. bence her tıp öğrencisi en az bir kere okumalıdır . ayrıca asla sıkmaz , güzel anlatır. boş vakit dostudur benim için
tus’ta bu kitaptan soru seçildiğini söyleniyor. biyoloji okuyanaların da çalıştığı bir kitap. ama her kurulda yüzden fazla sayfaya çalışmak özetini çıkarmak tekrar okumak çok zor . aldım ama slayttan çalışıyorum maalesef.
okuyan da okumayan da bin pişman
fizyolojiyi aptala anlatır gibi anlatan en alakasız adamı ortamlarda "fizyolojiktir o fizyolojik öyle olmasa duramassın" mantığına getirecek kadar iyi bir kitap.baştan sona olmasada okudum diyebilirim ama çok da şey değil fizyoloji dersi almıssanız zaman kaybı olur okumak
seve seve okuduğum kitaptır.hala vakit buldukça döner aldığım notlara bakarım
dolaşım ve solunum komitesine son 4 gün kala başlayınca battı balık yan gider hesabı açtım dolaşımı guyton dan okudum. tevafuk hoca da soruları paragraf sorusu gibi sormuştu ve en yüksek notumu aldım. fizyolojiyi hikaye gibi okutan kitap.
fasikül varken offline varken guyton niye?
  • /
  • 4

içerik kuralları - iletişim