haksızlığa uğramışlık sendromu

çocukluklarında ebeveynleri ya çok otoriter ya da silik efektiftir kararlarında.sevilmek onaylanmak ve desteklenmek için başarıya ihtiyaç duyarlar.bunu görev bilirler kendilerine.aşırı mükemmeliyetçilerdir.başaramadıkları her konuda dev yıkım yaşarlar.kıskançtırlar.adalet kovalarlar bunun için otoriteye karşı gelirler fakat genelde hüsrana uğrarlar.
birilerinden hediye aldıklarında utanırlar,ve onu haketme dürtüsü içersine girerler.
herkes için bi şeyler yaparlar öncelikler hep birilerine yardım,destek olmaktır.
her türlü devlet aile vs otoriteleri reddederler.
kısacası sevgiyi haketmeye çabalarlar.
tedavisi;sevildiğini gözüne sokan sosyal çevre edindirmek
seri malignci diyerek yapmadıgim seyi bana isnad eden yazar acaba kendisinin bu davranisinin seri malignden daha kötü olduğunu biliyor mu acaba.
haksizliga uğramışlik sendromu var bende evet
bu sendromun en büyük özelliği insan olan herkeste görülüyor olmasıdır.
bütte 76'ya oynuyosan seneyi tekrar et zaten. o arkadaşlar da tekrar etsin aynı şekilde. insan hayatıyla oynayacağız kolay değil yani.

tanım: en berbat hislerden biridir. agresifliği arttırır. kavga çıkaramaz efendi efendi oturursunuz ama içinizde fırtınalar kopar.
5 puan diyor 6 puan diyor. ben 0.3 puanla kaldım hatta ortalamam fazlasıyla yettiği halde final barajı yedim. benim öldürmeyen şey güçlendirir aga. gerçekten haksızlık varsa o zaman işler değişir. mesela para ile sınıf geçenler. o zaman o his her insan oğlunda olur.
(bkz: trakya tıp)
(bkz: parayla nasıl geçtiler)
insanların size yaptığı kötü şeyler üzerine ben bunu hak edecek ne yaptım sana da sen böyle davranıyorsun diye soracak kadar aciz bir sendrom( daha az önce yaşadım çok kötü be)
güzel bir durum yaşayınca da ben bunları hak etmiyorum sendromu oluyor
o senin pencerenden öyledir aslında.
ayrıca gerçekten haksızlığa uğramışsanız inanın bana o kişinin canının yanacağı günü sabırla bekleyin.

ıntikam bunun için var.

içerik kuralları - iletişim