Çocukluklarında ebeveynleri ya çok otoriter ya da silik efektiftir kararlarında.sevilmek onaylanmak ve desteklenmek için başarıya ihtiyaç duyarlar.Bunu görev bilirler kendilerine.Aşırı mükemmeliyetçilerdir.Başaramadıkları her konuda dev yıkım yaşarlar.Kıskançtırlar.Adalet kovalarlar bunun için otoriteye karşı gelirler fakat genelde hüsrana uğrarlar.

Birilerinden Hediye aldıklarında utanırlar,ve onu haketme dürtüsü içersine girerler.

Herkes için bi şeyler yaparlar öncelikler hep birilerine yardım,destek olmaktır.

Her türlü devlet aile vs otoriteleri reddederler.

Kısacası sevgiyi haketmeye çabalarlar.

Tedavisi;sevildiğini gözüne sokan sosyal çevre edindirmek
seri malignci diyerek yapmadıgim seyi bana isnad eden yazar acaba kendisinin bu davranisinin seri malignden daha kötü olduğunu biliyor mu acaba.

Haksizliga uğramışlik sendromu var bende evet
5 puan diyor 6 puan diyor. Ben 0.3 puanla kaldım hatta ortalamam fazlasıyla yettiği halde final barajı yedim. Benim öldürmeyen şey güçlendirir aga. Gerçekten haksızlık varsa o zaman işler değişir. Mesela para ile sınıf geçenler. O zaman o his her insan oğlunda olur.

(bkz:trakya tıp)

(bkz:parayla nasıl geçtiler)
insanların size yaptığı kötü şeyler üzerine ben bunu hak edecek ne yaptım sana da sen böyle davranıyorsun diye soracak kadar aciz bir sendrom( daha az önce yaşadım çok kötü be)
O senin pencerenden öyledir aslında.

Ayrıca gerçekten haksızlığa uğramışsanız inanın bana o kişinin canının yanacağı günü sabırla bekleyin.Intikam bunun için var.