hamile suriyeli kadına tecavüz – Tıbbiyeli Sözlük
Bu yapılan oç luğunun önde gideni ancak yapanın suriyeli ya da türk ayırt edeceğini sanmıyorum.

Ve ben neden şu an allahın belası oldum?

Edit: 10 aylık bebeği öldürmüşler. Kadına tecavüz etmişler. Işkence ile öldürülmeli yapan köpekler.
öncelikle allah rahmet eylesin, ailesine sabır versin. ancak bu ülkede vahşiliğin, insan öldürmenin, tecavüz etmenin; dil, din, ırk seçmediği açık. bu alçaklığı yapan, insanlıkla bağı bulunmayan bu yaratıkların tartıştıkları iş arkadaşları türk olsaydı bugün türk kadına tecavüzü ya da zimbabveli olsaydı zimbabveli kadına tecavüzü konuşuyor olacaktık. bu caniliğin, mağdurların sadece suriyeli oldukları gerekçesiyle gerçekleştiği algısı yaratmak iyi niyetli bir yaklaşım değildir.
Olay tersten olsaydı surlyeliler hamile bir kadına tecavüz etseydi????

adaletin olmadığı toplumlarda insanlar kendi adaletini sağlamaya başlar.

Türkiye'de olacak olan budur.
@frengtopraktangelen hanım efendi yazdığımı anlamak için aşağıdaki başlığa girip ne yazmışım bakın.

Bu igrenç insanlar idam edilmeyecek netice halkın bu insanları linç etmesine gidecek ve halk kendl adaletini sağlayacak diyorum.

(bkz:idam isteriz)
Şerefsizliğin, namussuzluğun dini, dili ve ırkı yoktur. Aramak ise bağnazlık ve cehalettir.O yüzden bu olayda milletmiş, hangi ülke imiş konuşmak yerine bebeğiyle zavallı bir halde kalmış kadını konuşmak lazım
Her türlü sosyal mecrada yapılan suriyelileri istemiyoruz provokasyonunun nihai sonucu, tebrikler. O bebeğin ve kadının kanı hepinizin eline bulaştı.
Tecavüz gibi bir insanın başına gelebilecek belki de en çirkin şeyi Suriyelileri istemiyoruz "provokasyonuyla" bağdaştırmak nasıl bir zihniyetin ürünüdür?

Tanım: tecavüzü haklı çıkarmaya çalışan ve yanlış hükümet politikalarını körü körüne savunan andavalları ortaya çıkaran dehşet olay.
Daha önce de suriyeli bir kadınin bebegini once evinde bogup sonra kadina tecavüz edilip öldürülmesi haberini duymuştuk.

Bu gökyüzü hala nasıl bu igrenclikleri seyredebiliyor, yeryüzü hala nasıl üzerinde tasiyabiliyor bu ağır yükü ve biz hala nasil insan kalabiliyoruz?