hayatperest

espri yeteneği çok başarılı olan, sempatik yazarımız
`dixi`'yi kıskandığını düşündüğüm yazar. yani insan bu kadar da ben kıskanıyorum diye bas bas bağırmaz ki.
moderatör oluşumu esprili bir dille kutladı.teşekkürler. neşeli insanlara ihtiyacımız var yolunda devam et hocam.
hayalperestlerin sürekli bir hayal kurduklarını, hayal kurmayı sevdiklerini düşünürsek bu arkadaş daha gerçekçi bir bakış açısı olduğu için bu ismi almış olabilir, olmaya da bilir tabi ona sormak lazım.
o bir melek,
o bir hekim,
o bir adamın dibi,
o bir seri benignci.
nik6 başlığımı açarak beni mutlu etmiş yazar. gayet keyifli yazıları vardır, ailecek takipçisiyiz.
hani annemiz puding pişirir de dibi tutar onu kaşıklaya kaşıklaya yeriz ya. hah öyle adamın dibidir. kendisini tanımam etmem ama iyi adam olduğu kanısına vardım. bana iki kere nick altı açarak gönlümde taht kurmuştur, allah razı olsun.
'en çok bana soracaksınız en çok bana' diye yönetime serzenişte bulunan, tüm entrylerini büyük zevkle okuduğum, yönetimle arası limoni, kafasına esince sözlüğü bırakan saksı olmayan yazar.
merhabalar . medeniyet tipla ilgili bilgilerinizi akatarmanız mumkun mu acaba aslında sıralamam marmara tıpa yetiyor ama olmazsa istanbul da yazabilecegim 2 fakulte saglık bil. tıp ve medeniyet tıp kalıyor. hangisini yazacagıma karar veremiyorum. hocalar nasıldır , sosyal imkanlar , kulupler , fakultenin diğer fakukltelere göre zorluğu nedir , öğretim görevlileri nasıldır , yurtdışı dusunen biri için imkanları var mıdır, ingilizce hazırlık varmış herhalde opsiyonel olarak bu konularda bilgilendirebilirseniz muthiş olur çünkü okul hakkında sözlukler hariç pek bir bilgi bulamadım.

içerik kuralları - iletişim