Tatlı su solcuları akp'ye karşı desteklediği için. Davalarından döndükleri için. Cihangir de rahat battığı için. Terörist destekcileridir bunlar aynı zamanda. Kimlerin desteklediğini de bilirsiniz. O kadar reklamlar döndü. Temennim öyle bir giderler ki bir daha inlerinden-mağaralarından çıkamazlar. Terörist teröristtir.
Bugün Figen yüksekdağ hakkında Şanlıurfa cumhuriyet başsavcılığı 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı. İnşaallah yakında orda olamayacaklar. Bunlar orada kürt halkının isteklerini dile getirmek ve hakkını savunmak için bulunmuyorlar. Devletin imkanlarını sömürmek için ordalar, belediyeler de ha keza. Eğer teröre karşı, PKK ya karşı dendiği gibi '' alternatif '' olsalardı en önce ben oy verirdim. Kimse şehrin ortasında patlatan bombalardan, askere giden evladını kardeşini bir daha görememekten memnun değildir herhalde! Tehditle oy aldıkları insanların bir oğlu dağda bir oğlu askerde, onlar mı istiyor allah aşkına.ordaki kafirler Küçücük kızları dağa kaçırıyorlar, bu ne kadar ağır hele de müslüman bir aile için. Tuzunuz kuru tabi siz bedel ödemeden komünist devrim (!) yapma hayalindesiniz. Siyonistler mi söz verdi bunları size?! Avucunuzu yalarsınız...
an itibariyle sormanın anlamsız olduğu sorudur. hdp meclis çalışmalarına katılmama kararı almıştır.
℅10 barajını geçmiş ve mhpden de daha fazla milletvekili sayısını yakalamış oldukları için bu tartışma burda bitsin. Milli irade deyip deyip konuşuyor herkes alın size doğu anadolunun güneydoğu anadolunun milli iradesi ..