hep senin aramanı isteyen arkadaş

hep ben arıyorum gerçekten ama akıllandım aramıcam bakalım karşı taraf ne zaman arar
biraz kendinize saygınız olsun ,aramayın
ben aramayayım bakalım arayacak mı dediğim hiçkimse şu ana kadar aramadı. üzgünüm aslında değilim herhangi bir duygu hissetmiyorsunuz çünkü zaten biliyorsunuz siz çabalamadıkça o sal nehirde sürüklenip gidecek. boşverin, su akar yolunu bulur.
düşünüyorum, hep benim aramam istenmiyor ama hep ben arıyorum. belki verdiğim değeri görmüyorum ve bunun için trip atmıyorum. alınmadığımı düşünüyorlar, o zaten sorun etmez diye düşünüyorlar muhtemelen. belki de kendimi arkadaşlarıma yanlış tanıtıyorum. dostluklarından emin olduğum en eski bir iki kişi dışında bir süre kimseyi aramayacağım. vakit ayırmak isteyen insan ayırır. geçiciyi kalıcıyı, dostla arkadaşı ayırt etmek gerek. dönerse benimdir, dönmezlerse de çok isterlerse arada takılırız *
böyle insanlar sizin aramanızı falan istemezler,onlar için olsa da olmasa da olursunuzdur.eğer sizinle görüşmek istiyor olsalardı her görüşmeniz sizin aramanıza kalmadan ve böyle hesaplar gün yüzüne çıkmadan karşı taraf da arar sorardı.bugüne kadar iyi arkadaş olduğumuzu sandığım bu tarz kişileri birkaç sefer arayıp buluştuktan sonra karşıdan devamı gelmeyince bir daha hiç meşgul etmedim.belki de bu yüzden etrafımdan bir sürü insan eksildi ama bu sayede gerçek arkadaşlarımı,kime değer verip vermeyeceğimi görmüş oldum.mevsimlik temizlik gibi düşünebilirsiniz.
bazen hep arayan bazen hep aranan olan biri olarak çok da şey etmeyin dediğimdir.

sizi istemezsek yüzünüze söylerdik ya da belli ederdik aga bir alışkanlık olması zor şey ne güzel işte arayın sonra araşma da olur hemen küsmeyin bea.
  • /
  • 3

içerik kuralları - iletişim