hoşlanılan kıza üşüyorsun ceketimi al demek

var mı öyle erkekler alla alla ben nesli tükendi sanıyordum
yaşadığım diyalogtur yukarıdaki diyalog,

kıza "üşüyorsun ceketimi al" dedim, kızın cevabı "o zaman sen ne yapacaksın? yok valla alamam " olunca romantizm falan kalmadı. aslında sonradan sarılarak denizi izlediğimiz aklıma geldi , oldu oldu bence iyi oldu.
"kadınlar erkeklerden daha az üşür, sen şu hava yastıklarını görüyor musun? sağ ol yine de" şeklinde sıfır romantizmle cevap verilebilir. (bkz: olamaz mı, olabilir) (bkz: neden yalnızım)
üşümeyle sonuçlanacak eylemdir. leyla ile mecnun'un ilk sezonunda bununla ilgili çok güzel bir sahne vardır.buradan izleyebilirsiniz.
bana hep lavinia yı hatırlatır
-üşüyorsun ceketimi al, günün en güzel saatleri bunlar.lavinia yanımda kal.sana gitme demeyeceğim ama gitme lavinia..
kendi üşüyeceğini bilse de kızın üşümesine razı gelemeyeceği için veren insanlardır.
hoşlanılan kıza üşüyorsan 400 liralık nike ceketimi al demek
ceketimi üşüyorum diyen kıza verip,sonrasında ceketi almayı unutup olaydan bir kaç ay sonra kızın hatırlatmasıyla ceketime kavuşmuşluğum da vardır.her erkeğin yapması gereken ince davranışlardan olup abartılacak bir yanı da yoktur.ee askerde boşuna demiyorlar mıydı erkek adam üşümez diye?
erkeğin parfümü güzelse kız giydiğindeki hissi hiç unutmaz güzel bir andır yani eskimeyen taktiktir ama çok da iyidir bkz.kokularla anıların ilişkisi
üşüyorsun ceketimi al demek yerine sessizce yerinden kalkarak omuzlarına ceketi bırakırken bu seni sıcak tutacaktır diyerek yapılması gereken hareket... yoksa gereksiz olan yok ya ne gerek var sözlerine de şahit olunması kuvvetle muhtemeldir ve işin büyüsü bozulur...
  • /
  • 3

içerik kuralları - iletişim