ilişkiyi kurtarmak için ağlamak

bir nevi psikolojik şiddettir. saçma toplumsal roller gereği duygularını saklamak, ağlayamamak durumunda olan erkek sevgili tarafından uygulandığında kısmen daha başarılı bir yöntemdir. ancak ilişkiyi uzatmalara götürmekten başka bir işe yaramaz. ve hatta ağladığı için ilişkinin devam ediyor oluşu erkekimizin ağırına gitmeye başlar, bu süreç içinde meşhur gururuna tutunur ve ayrılan taraf kendisi olur. kimsenin de gözünün yaşına bakmaz.
erkek olmama rağmen uyguladığım şeydir.
seven her şeyi yapar(tabiki şiddet hariç).
en son ağladığımda 12 yaşında falandım sanırım, sağolsun eski sevgililerim aksine her kavga ettiğimizde ağlardı,üzülüyorum.
iş bir kere bitmeye geldiyse göz yaşları nafile.
ama allah var birden ortada bırakılmaktan iyidir.
sonuçta devir bir mesajla ayrılma devri.
beni de ketenpereye getirdiydiler 2 tane vicdansız gacı. asla umut beklemeyin hiçbirşey düzelmez. sizi ağlatan adama sizi ağlatma nedenleri yarattığınız için ağlayarak bu nedenlerin hiçe sayılmasını sağlatamazsınız.
öncelikle ağlamak da en az gülmek kadar insani bir duygu. olayı erkekler açısından ele alırsak;erkekler,bazı durumlarda kadınlar gibi kolay ağlayarak ve duygu sömürüsü yaparak işlerini halletmeye çalışmadıkları için, erkeğin ağlamasının muhakkak çok önemli bir nedeni vardır diye ciddiye alınmayı gerektirir. hele bir de işin ucunda erkeğin kurtarmayı istediği sevgisi,ilişkisi varsa. ama ne derece işe yarar,orası muallak.
kadınların ağlamasına duygu sömürüsü denmiş ancak şunu unutmamalı, o kadın sizin yanınızda ağlamadan önce defalarca kez arkadaşları yanında ya da tek başına yastığa sarılarak ağlamıştır. mesele ajitasyon değil yani, mesele o kadının ne kadar acı çektiği.
ağlayın arkadaşlar, bi şeyler yapın uğraşın. en azından daha sonra elimden geleni yaptım diyebilirsiniz.
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim