imagine dragons

dan reynolds'un solistliğini ve liderliğini yaptığı amerikan indie rock grubudur. kendilerini daha önce keşfetmek isterdim ama nba 2k14 deki müziklerden bu grubu keşfettim malesef. oyunun müzikleri lebron james'in ipod'undaki listeden oluşmaktadır. radioactive şarkısını seviyor demek ki.
bu grubun klipleri şarkı kalitesiyle yarışacak düzeydedir. demons, roots, it's time, on top of the world şarkıları benim için ayrı yerde olmakla birlikte şarkılarının akustik versiyonları nedense beni daha çok cezbetmiştir hep. hele ki radioactive london sessions diye bir videoları bulunmaktadır ki ayrı bir atmosfere sokar insanı.
kısacası dinleyiniz, dinlettiriniz efendim.
bass tonlarını iyi veren bir kulaklık, bir hoparlör edinilir ve radioactive şarkısı açılır. baslangiçtaki hafif, bir çok şarkıda bulunan sadece klip için yapıldığını düşündüğüm 10-15 saniyelik girişin ardından o ilk davula vuruşla beraber tüyler diken diken, sempatik sistem tavanda, eargasm olunur ve şarkı bitene kadar davulun ritmini kavrayıp bir sonraki dinleyişinizde önünüzde ne varsa vurarak ritim tutarsınız. listenizde yer bulma olasılığı yüksektir
benim için radioactive olarak hatırlanacaktır.
bizim amfinin tüm sıralarına biri yazmış her gün göre göre sonunda yazdım google a ne bu la diye öyle başladık dinlemeye yazan arkadaşa burdan selam başlığı açan da sen misin yoksa
bir arkadaş sağolsun lisedeyken radioactive şarkısı ile keşfettiğim grup. tiptoe şarkısını ayrı severim ama thunder ve believer şarkılarıyla çok daha iyiler gibi hissettirdi açıkcası.
2 eylül'de konseri olup da gidemediğim. uktem.

içerik kuralları - iletişim