imam hatipler kapatılsın – Tıbbiyeli Sözlük
görsel
ortalık imamhatip kaynıyo bu ne her 10 kişiden 11i imamhatibe gidiyo.BUNA RAĞMEN GERÇEK İSLAM YAŞANMIYO NEDEN ACABA ???(SWH)
Türkiyede eğitim alıp hiç bir işe yaramayan adam yetiştiren kurumlar tabi ki kapatılsın.

Cidden gençler ben münafığım islama göre.imamların ne işe yaradığını anlayamayacağım hiçbir vakit.

Meslek liseleri falan da kapatılsın. Adam gibi başında askerlerin durduğu disiplinli okullar yapılsın ki serserilik yapamasın pislikler. Anasını babasını vatanını düşünmeyen maymunlar.

Anadolu ve fen liseleri de eski kalitesine gelsin. Ülkem nitelikli ve işe yarar insanlar yetiştirsin. İ
Twitter da arada sırada destek tweetleri attığım fikir.

Verimi sıfırın altında olan okullar bunlar.
mesele sadece imam hatip değil kapatılması gereken bi sürü yer var imam hatipten daha mühim olan
Evet ama yetmez dediğim hede. akılcı, bilimsel, kaliteli eğitim verilsin, Okullar iktidarın gücünü yeniden ürettiği yerler olmasın, tek tip insanlar yetiştirilmesin.Okullarda temel hukukla ilgili eğitim verilsin mesela. Bizim zamanımızda 7. sınıfta vatandaşlık dersi vardı ama içi boşaltılmış bir dersti. Ayrıca yaşımız da küçüktü. liselerde verilmesi en gerekli ders bu bana göre. Yıl olmuş 2016 hala evrim konuşulmuyor okullarda. Adı biyoloji olan bir ders gördük ama o da şekil olsun diye. Matematik desen hala ezber olduğu sanılıyor. Analitik düşünceye yer yok ki test tekniği ezberle geç...Deveye boynun eğri demişler...
En köklü okulları taşıyıp orayı imam hatip yapıyorlar. Deniz kenarı çamlıkta böyle mükemmel yerler. Fen liseli askeri liseli artık değer görmüyor. İleride buradan mezun olanlara ek puan verecekler. Demedi demeyin. Sen çalışıp fen lisesine gidip tıpa görebileceksin yine ama onlar senden önce başlayacak. Avukatlar doktorlar tayyiban askerleri yetişecek acı ve gerçek... Bir muska yazayım geçer ,ben bir okurum kazanırız davayı. Dur projem var benim kendi kendine katlanan seccade abdest sebili senin yerine tesbih çeken robot falan. Bunlara gülmeyin hepsi yavaş yavaş oluyor tayyibancumhuriyeti yakındır.