inci sözlük – Tıbbiyeli Sözlük
Sözcüklerin en iyisi

En şekili

Entel dantel tipleri yoktur

Samimiyet vardır

Gerçek vatanperver gençler vardı

Bekleriz panpalarAq eksiye bak. Ne dedik biz panpalar
Ooo incici "panpamız" gelmiş (bkz:Alın bunu buradan)Edit: panpamız uçurulunca başlık bana kalmış. Serkan incinin kurduğu ve kendilerine özgü "caps"lerle ünlenmiş sözlük.
kurucusu serkan inci'nin gerek doktorlar hakkında gerekse diğer konularda yaptığı saçma söylemlerden dolayı irrite olduğum topluluktur. samimiyet algısı birbirlerine rahatça küfretmekten oluşan size pek bir şey katmayacak tipler çoğunluktadır. ekşi den şaşmayınız.
3 4 sene önce çok güzel mizahın döndüğü yerdi. sonra paragöz serkan önüne geleni yazar yaptı, sürüyle reklam aldı. böyle olunca kaliteli yazarlarda sözlüğü terk etti. şuan yüzde 90ı anancı salak liselilerden oluşur. ama geriye kalan yüzde 10luk kısım için bile ara sıra girerim
samimiyetin rahatça küfür edebilmek olarak nitelendiği,kendine has kelimeleri olan,girip bir kaç entry okuduğunuzda iq seviyesinde geçici düşüşe yol açan baykuşlu sözlük
Günümüz gençliğinin zihnini bulandıran, delikanlılığı boyna küfür edip, kadınlar hakkında konuşmak sanan , Anadolu insanın duru güzelliğinden uzak,yozlaşmış ,yozlaşan ,yozlaştıran saçma insanlar topluluğu. Ha komik espriler yok mu var ancak bu gerçekleri değiştirmiyor.