instagram doktor sayfaları

sayısı her geçen gün artmakla birlikte gün geçmiyor ki bir arkadaşımızın fotoğrafını daha bu sayfalarda etiketlenmiş şekilde görmeyelim.
bunlara tek kıl olan ben miyim?
pfff çok popiyim yaağğğ, çok güzelim/yakışıklıyım. beyaz önlükte çok yakışmış ama di mi? hem doktorum hem yakışıklı allah kahretsin modları falan.
bunların bir tık ötesi ise eline aldığı her silahla sosyal medyada fotoğraf paylaşmayı amaç edinen polis-asker takımıdır.
iyi bir versus çıkabilir aslında bunlardan. (*swh)
dr. mike'tan sonra hic ortaya cikmamaliydi, dr. mike bu isin zirvesiydi. gozumuze ve gonlumuze yazik ediyorsunuz.
doktorluk mertebesini büyük ölçüde gerileten bir olay olduğunu düşünmekteyim,bunu artık hekimler değil tıp öğrencileri de yapıyor,olay hekimlik sanatı değil ,mesleğin gösterişini yapmaya dönmüş durumda,bu da hem geleceğin hem de şimdinin hekimleri adına umut kırıcı ne yazık ki...(tabi bu yalnızca benim düşüncem)
doktorhane hemşirehane mi ne o öyle bir sayfa var. bazen keşfetime düşüyor, bir bakayım diyorum. her baktığımda anlam veremiyorum. bu sayfa niye var ki diye düşünüyorum.

doktorlar, hemşireler, diş hekimleri vesaire(ve bu bölümlerin öğrencileri) fotoğraf çekip atıyor. bu sayfa da etiketle birlikte onları paylaşıyor. ben çok güzelim, çok yakışıklıyım olayı mı? modern çöpçatanlık mı? nedir yani? bir insanın öyle bir sayfaya fotoğrafını atması için neler yaşaması gerek kim bilir.
çokça fake olan hesaplar.
rezillik. ikinci sınıf öğrencisi postun altında sağlık tavsiyesi paylaşıyor güler misin ağlar mısın? etik desen hak getire. yazık.

içerik kuralları - iletişim