interrail – Tıbbiyeli Sözlük
Facebook grubu hem eğlenceli hem de samimi olan, turlarla ilgili kolayca bilgi sağlanabilen bir organizasyon
İNTERRAİL PASS, Avrupa Demiryolları İşletmeleri tarafından uygulanan, gezginlere ucuz ulaşım olanağı sağlamayı amaçlayan bir pas bilet uygulamasıdır. Aynı biletle, istenen yerde ve zamanda istenen trene binme olanağı sağlar.
İnsanların trenlerle belli ülkeleri gezmesidir.güzel bir planlama dışındaki geziler tamamen gereksizdir.benim tercihim değildir ama bir gün neden olmasın.
2. Sinifin yazinda 5 tipci arkadasimla yaptigim tatil etkinligidir. Cok yorucudur.

3 hafta icine bir suru ulke sigdirip haldir haldir kosturmak, bazi geceler trende uyumak, yorgunluktan dogru durust gezememek yerine bir ulke ya da sehre uzun vakit ayirmak daha keyiflidir kanimca. Yine de Eglendik mi eglendik. İmkan varsa gencken yasanmasi gereken tecrubedir.
facebook interrail grubu tamamiyle bir fiyaskodur.arada sırada neden bu kadar insanın dilinden düşmez oldu bu interrail dedirten durumlardandır.yahu interrail grubunu otostop grubu yaptılar, yapmayın yaptırmayın
Sol frame'de aktif olarak görmek istediğim başlık, yurtdışı görmüş tıbbiyelilerin tecrübelerini ve tavsiyelerini görmek dileğiyle...Bana da umarım bu yaz "bim bam bom! Çok şükür dostlar, ben de artık interraile gidiyorum." Diye entry girme fırsatı doğar. Olursa editlerim veya ne var ne yok yazarım.
facebook grubu çok güzeldir, sizin gibi düşünen, gezmeyi seven, hatta ilk kez yurtdışına çıkıp cesaretlendiren bir sürü insan görmek güzeldir.
etkinlik olarak da kafaya koymuş arkadaş bulabilirseniz neden olmasın. ama benim çevremdekilerin en cesuru benim. tek başıma da biraz zor yani.
avrupa'yi trenle karis karis gezebilme imkani veren ekonomik tren bileti. tabi euro ile alindigi icin artik cok da ekonomik olmayabilir.avrupa'da uc-bes ulke gezecekseniz, ulkeler arasi ve sehirler arasi ulasiminiz normalden daha uyguna gelmis olur. bir guzelligi de gezinize uygun secebileceginiz pek cok cesidinin bulunmasidir.ayrica(bkz:interrail türkiye)
yapanina cogunlukla imrendigim ve cesaretlerinden oturu takdir ettigim olay. Ama sizi takdir etmiyorum her anini cekip paylasan, sirf foto cekip instaya koymak icin giden tayfa.