iphone 7

bugün tanıtılacak olan apple'ın yeni amiral gemisi. kamerası , kulaklık girişi , anten çizgileri ile ilgili bazı değişiklikler yapılan iphone 7 ios 10 ile birlikte tanıtılacak ayrıca apple watch 2'nin de tanıtılması bekleniyor. şahsi düşüncem 6s'in tek tük değişiklikle en az 500-600 tl daha pahalı satılacağı. etkinlik tsi 20:00'de başlayacak ve şuradan canlı izleyebilirsiniz.
yeni nesil ergen telefonu olacak
kulaklık girişinin olmayacağı bluetooth bağlantılı kulaklıklarla müzik dinlenileceği belirtilmiş ayrıca apple ülkemizdeki bir gsm operatörüyle anlaşmış "eskiyi getir,yeniyi götür"kampanyası başlatacakmış
fakirlikten incelemediğim telefondur.
hali hazirda kullanicisi oldugum 6 yag gibi kaydigindan, hicbir problem yasamadigimdan ve de 6 ile yapamayip 7 ile heh iste bunu yaparim cok da iyi olur dedigim bir ozelligi olmadigindan yan bakmayacagim applein yeni telefonudur kendileri.
3.5 mm jack girişi olmadığı için asla tercih etmeyeceğim telefon. apple'ın bu konuda pişman olduğunu görmek istiyorum. apple ürünlerini yıllardır kullanan biri olarak bu konunun saçmalık olduğunu düşünüyorum. tıpkı tüm firmaların şarj aletlerini evrensel hale getirirken iphone'un istisna kalması gibi. bu konu işletim sisteminde hoş görülebilir. ios, android veya diğerleri birbirine alternatif olabilir. ancak 3.5 mm jack girişi gibi müziğe mal olmuş bir olayı kaldırmak, lazım olursa da çeviricimiz var demek büyük mallık. 2005 yılında w800 3.5mm jack girişli telefon yapıp sektöre öncü olmuştu. ancak bunu doğrudan girişle değil de bir dönüştürücüyle sağlamıştı. hatırlarsanız o yıllarda her telefonun kendi kulaklığı vardı. şimdi 10 yıl sonra geriye dönmenin alemi yok. umarım apple bundan sonra yapacağı tasarımlarda alternatif olarak 3.5 mm jack girişini de düşünür.

içerik kuralları - iletişim