israel real terrorist

allah razı olsun kardeşlerim, bir iki saate de kuyruğu acıyanlar gelir, onlara tavsiyem kesip kurtulsunlar,yoksa acıtmaya devam edeceğiz.
attığım boş bkzları dolduran "bazı" entrylerini beğendiğim yazar
klasik islamcı yobazlığı ile pirim toplamaya çalışan basit zihniyetli yazarımsı. her iki cümlede bir ayet yazarak gökyüzünde arzı endam eyleyecegini sanan zavallılardan birisi, sıradan.
bazılarını deli etse de duruşundan taviz vermeyen hem entryleri hem nickiyle aklımda kazınan yazılarını beğendiğim yazar. allah bozmasın sözlüğün böyle insanlara ihtiyacı var
varliğı bile sözlükteki terörist sevici kesimi rahatsız eden, hak yolunda emin adımlarla yürüyen bir yazarımız. birinci nesil yazar.
kaba saba küfürlü entryler yazan,sozlukteki ağır musluman,ateist düşmanı çevrelerce cihad yapıyormuş gibi karşılanan yazar.

bıktık sizden sözlüğü terk edin.
bakın bu adamın yazdığı yazıları beğenmiyor olabilirsiniz,fikirleri sizinkilerle uyuşmuyor olabilir,ağır bir ıslamcı olduğunu da dusunebilirsiniz.dostlar burda herkesin fikirlerini beyan etme özgürlüğü var bu hakkını meşru bir şekilde kullanan birisi için daha saygılı olabiliriz bunu yapmazsak eğer yobazlardan hiç bir farkımız kalmaz ha bilesiniz diye söylüyorum yobazligin dinle diyanetle alakası da olmaz o farklı bir bilgisizlik cehalet seviyesidir
sizin sıkıntınız benimle değil onu biliyorum, bu yüzden hakaret eden, sözlüğü terk etmeye davet eden hiçbir entryi dikkate almıyorum. dünyada islamla müşerref olmamış bir karış toprak kalmayacak, nereye giderseniz gidin içinizdeki küfrün verdiği huzursuzluğu oraya götüreceksiniz . içinizdeki kibir ve nefret size yeterince ağırlık yapıyordur zaten müslümanlarla uğraşıp iki dünyanızdaki yükünüzü daha da arttırmayın. inşaallah sizin için çok geç olmadan anlarsınız.
inek savar. yazar. adam. saygılar israel real terrorist. allaha emanet
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim