istanbul hava limanında uçağın rötar yapması nedeniyle rötar sanki oradaki personelin insiyatifindeymişcesine kendini bilmez yolcunun hemcinsi olan güvenlik personeline ağıza alınmayacak hakaretler ettiği kavga.
https://twitter.com/kacsaatolduson/status/1121520656179396613?s=19
adının hemcinsine olan tacizi ayrı, okumuş insanın okumamışı ezmesi ayrı, zenginin fakiri hor görmesi ayrı linç edildi sosyal medyanın farklı platformlarında.

benim içimi burktu. o video hava alanında rötar kavgası değil "hastanede serum kavgası" başlığıyla paylaşılmış olsaydı bu tartışmaların yerini çok farklı tartışmalar alırdı.
(bkz:ama kesin doktor da haketmiştir)
(bkz:bazı doktorlar da hakediyor)
(bkz:serumsuz nasıl iyileşsin adam)
(bkz:maaşını bizim vergimizle alıyor takacak tabi serumu)
o görevli insan evladı, o görevli bu milletin çocuğu da biz onun bunun çocuğumuyuz.
niye bizi ötekileştiriyorsun ey halkım.
Atlas global taşımacılık çalışanının arkasında duracağını ve söz konusu yolcu için gerekli işlemlere başvuracağını belirtmiş. Sosyal medyanın gücü bu işte. Herhalde bu bir ilk, herkes zenginin arkasına sırtını yaslayıp mazlumun ahını alırken.Ayrıca bir kadının bir kadına bunları söylemesi mide bulandırıcı.
İnsanların dış görünüşlerine aldanmamak gerektiğinin bir kez daha yüzümüze vurulduğu tartışmadır. Hanımefendi diye başladığı konuşmaya koca kıç, sokak süprüntüsü diye devam eden bir oluşum içermektedir.

umarım çalışan ablamız güzel bir hakaret davası açar.
Nasıl iğrendim, tiksindim. Mide bulandırıcı sözlerde bulunan bir insan kütlesi görüyorsunuz. Ama o kütlenin içinde ne var onu bilmiyorum.
Hizmet sektöründe çalışan herkesi kölesi sanan zihniyetin tipik bir örneği daha!