japonya – Tıbbiyeli Sözlük
görsel
Dünyanın en tuhaf ülkelerinden biri.

Şimdilerde uslu uslu oturup derslerini çalışsalar da geçmişte çok da öyle yapmamışlar. (bkz:unit 731) (bkz:comfort women) (bkz:pearl harbour)

Neyse efendim sonuçta 2. Dünya savaşında abd'nin gönderdiği atom bombalarının ardından (bkz:hiroşima) (bkz:nagazaki) savaşın ne kadar kötü bir şey olduğunu anlayıp savaşmak üzerine işler yapmayı bırakıp kendilerini insanlığı falan geliştirecek çalışmalar yapmaya adamışlar. Aynı zamanda nerde ne kadar tuhaf icat var iyi araştırın kesin yolu japonya'dan geçmiştir.

Şimdilerde adını daha çok siddetli deptemlerle ve tusinamilerle duyuyoruz. Bir de okyanuslardaki tüm balinaları bitirmeleri var tabi ki.
Ahlaksızdır bunlar. japonyaya giden biri dedi ki orda telefon kameralarının fotoğraf çekme sesi kapatılamaz çünkü metroda falan kadınların uygunsuz görüntülerini çekiyorlarmış. Bunlarda kadın anne olunca cınsel hayatı bitiyor kocası ile bundan sebep adamlar başka karılara gider. Ayrıca din min yoktur adamlar şinto Budist diye geçiyor ama çoğu bilmez din ne bundan sebep intihar çok