kaan kazgan savaş cebeci kavgası – Tıbbiyeli Sözlük
yenilenlere hep acidigim için maalesef kaan denen herifin kazandığı mücadele. evet aşırı derecede haksız bir giriş olmuş da abi bu savaş'in da hiç sokak mokak kavgası bilmedigi bariz belli. bacaklar hiçbir işe yaramıyor. bacak günlerini pas geçmiş galiba. duruş zaten saglak olmasına rağmen sağ el ve sağ ayak önde başlamış. az sonra kavga edeceği adama hiçbir şekilde gard almamış. ben yediğim dayaklardan öğrendiğim en önemli şey hiçbir zaman şu an kavga olmuyor diye düşünme her an saldırabilir karşıdaki herif.

ilkokulda bir çocuk vardı düzenli her sene artistlenirdi benden dayagini yerdi susardi. yedinci sınıfta bu pust ergenliğe girdi ben girmedim buna bir güç geldi. yine artistlendi milleti ve beni taciz etmeye başladı. kavga ettik ben başta yine dövüyor gibi oldum. ama artık bariz güç farkı vardı ben taktikten tecrübeden kazaniyordum. ben vurdukça çocuk sadece kapandı yüzünü korudu. bir cocugun bir ergene vurması çok islemediginden tabi aşırı yaralanmadi. sonra çocuğun arkadaşlari ayırdılar bu kavganın bir yere gideceği yok diye.

sonra ben benim arkadaşlarla konuşurken bu çocuğun arkadaşlari benim önümü kapatmıştı. ben çocuğu tam göremiyordum ve nispeten rahattım kavga modundan çıkmıştım.

birden bu çocuğun tüm arkadaşlari önümden çekildi. ben ne oluyor diye yüzümü çevirince sadece bu pustun zipladigini gördüm. görmemle burnuma avucunun kemik kısmıyla darbeyi yemem bir oldu. iki üç saniye kapandım böyle bir dünya döndü her şey siyah gözüktü. sonra kendime gelince yine topladım güreşte iyi olduğumdan çocuğu kavradigim gibi kapanmaya mecbur ettim ama burnum şelale gibi olmuş. burnundan akan kanı çocuğun ustuyle siliyorum kavgaya devam ediyorum. ama piçin sadece kafasını görüyorum ve kafatasına vurduğum darbeler de pek işe yaramıyor.

benim arkadaşlar akan kanın boyutunu ve çocuğun tüm gömleğinin kan olduğunu gorunce zorla araya girdi beni lavaboya götürdü ve böylece sınıfta bir çağ kapandı bir çağ açıldı.

olayı çok takip etmedim düşene bir tekme atmak basit de helal olsun reis sözünün arkasında durmus dayagini yedi. biz de yedik yapcak bir şey yok abim.

yalnız bu dayak da burda böyle kalmayacak gibi hissediyorum. bu olay kapanmaz. bu kaan denen herifte insanlık namına hiçbir sey yok. savaş onu böyle alsaydı bu kadar çok darbe verici şekilde vurmazdi ve kavgadan sonra böyle paylaşımlar yapmazdı.

delikanlı olmak başka bir şey. delikanlı değilsin kaan.

her yerden de report ettim ins hesabı kapanır