kaçınılmaz sonlar – Tıbbiyeli Sözlük
Bir şarkıdan mı hoşlandım üç gün içinde 9874 kez dinleyip bir daha açmamak

+(bkz:Ölüm)

+yeni çorap giymeden önce eskisini koklamak maksat kirlenmis mi?
peçete olmayan durumda yüksek düzeyli gerilim filmlerini aratmayan mukus salgısını kontrol altında tutma çabasının sonunda salgının şelale sesine benzer yüksek frekanslı bir sesle burna aniden çekilmesi olayı. Yakınlarda bir yerde peçete veya benzer iş görür herhangi bir meta tedarik edilemeyen durumlarda.

AZ DAHA YÜKSELİRSE söz konusu frekans; insanlığı gaflet uykusundan dahi uyandirabilir.
Kaçamayacağını bilse de insan yine de umutla farklı bir son arayışına giriyor. Sanırım benim de yazgım bu; çok zaman öncesinden kaçınılmazı görüp kendimi farklı sonlara dair umutla dolduruyorum. Bünyem şimdilik kaçınılmaza bu denli hazırlıksız yakalanmayı kaldırıyor ama yavaştan konformizmin sularına yelken mi açsam bilemiyorum.

edit: artık farklı arayışlara girmek için çok yorgunum.
üniversite 1.sınıfın en başında kurulan kalabalık grupların hoşlanma olaylarıyla çalkalanması ve dağılmasıdır.grupların kız erkek karışık olmasına da gerek yok bunun için.hatta kız gruplarında yanlış anlamalar ve kıskançlıklar çok daha fazla oluyor ve genelde o kadar kulisi kaldıramayanlar grubun kadrolu mean girlleri tarafından dışlanıyor.grupta kalan üyelerin hiçbirinin diğerinden aşağı kalır yanı olmaz çünkü bunların hepsinin kumaşı aynıdır.