kadınların erkeklerden beklentileri

lezzetli ve doyurucu yemek yapabilmesi.
örnekler için.
(bkz:bamya)
yormaması, zorlaştırmaması. yuvarlanıp gidelim güzelce.
bir de masaj yapabilir.
(bkz:boyun fıtığı)
büyük beklentiler değildir. ben sadece “iyi” bir insan olmasını beklerim. bir de bana saygısı olsun haa! saygı olmadan sevgi boş
şey dusunen bir insan olsanız bence yeter..
şu sözle başlayalım: “kadınlar sevildiğini duymak değil hissetmek ister.”
-güven vermesi
-anlayışlı olması
öncelikleri arasında bir futbol takımından önce kadının gelmesi??
başlık bluepillci saf erkekler ve kendi doğaları hakkında yalan söyleyen dişilerle dolup taşınca sektörün içinden âbiniz olarak dişilerin ikiyüzlülüklerini ortaya çıkarmaya geldim.

bu beklentiler, kocaman olan şeylerdir. nokta. aslında entry burada bile kesilebilir. ancak dişilerin hiçbiri bu kocaman şeyler hakkında konuşmayacak sizi uyutacaklar. çünkü slut ya da golddigger damgası yemek işlerine gelmez. fakat subkortikal olarak bunlara zaafı olmayan dişi yok gibidir. dişilerin erkekler konusunda söylediklerine/yazdıklarına inanmayın. bir erkek olarak sahaya inin ve gerçeklerle yüzleşin. oyun, sahada oynanır. dişilerin yalanlarına kandığınız için çoğunuz başarısızlığa mahkûm ediliyorsunuz, bizzat dişiler tarafından. siz ben onu çok sevdim ama ühü ühü ühü derken senin göz göze gelmeye kıyamadığın dişileri bâzı erkekler çatır çatır sikiyorlar. nasıl biliyor musun?

böyle:
kocaman kaslar: fiziksel hacim, fitness. hacim, dominantlıktır. dişilerin burnu dominant erkeğin kokusunu nerede olsa alır.
kocaman cüzdan: tipsiz adamı ânında çekici kılan bir büyü.
kocaman ev, araba: dişilerin rahat, konforlu yaşamak güdüsünü okşarsınız.
kocaman penis: yatak performansınız iyi olsun bir gün çulsuz bir herifin teki dâhi kalsınız yine bunun için size tahammül ederler.
kocaman tek taş ya da değerli birkaç şey: seks sonrası kendini orospu gibi hissetme ihtimâline karşı profilaksi. ama dikkat edin, seks sonrası. seks öncesi değerli hediye alan erkek hayâtının hatâsını yapar.

vee en önemlisiiiiii

kocaman bir yüreeeek

tabiki de değil amk. kocaman başka şeyleriniz yoksa, kimse sizin sevginize bakmıyor. kocaman başka şeyleri olanın sevgisinin değeri olur. benim kocaman yüreğim var yetmez mi diyen erkek noobtur. acemidir. siktir yemeye mahkûmdur. benim kocaman şeylerim yok ama çok seviyom yeaa diyen erkek siktir yiyerek terbiye edilmelidir.

adam gibi adam olmak istiyorsanız dişilerden sevgi dilenmeyin kendinizi sevginizi bedâvaya peşkeş çekmeyin kendinizi geliştirin kocaman kocaman şeylere sâhip olun seksüel açıdan karşılık almadığınız hiçbir dişiye de sâhip olduğunuz malı, mülkü, parayı kullandırtmayın. hadi bakayım. yalanlarını ortaya çıkardığım dişiler gönül rahatlığıyla eksileyebilir.
hayatını beraber geçirmek istediğin insanın da sadece saçına kasına kaşına gözüne falan önem vermezsin. çok saçma, en azından benim için. ben bana ne katabilir diye düşünürüm. birbirimize iyi gelir miyiz diye düşünürüm, sevmek veya hoşlanmak asla yetmiyor; birbirimizi mutlu edebilir miyiz diye düşünürüm. bana yardım edebilir mi yükümü hafifletebilir mi ben ona yardım edebilir miyim? en önemlisi bunlar. gidip arkadaşımın dediği gibi sırf penisine bakarsam sırf beni değil ruhumu da siker, hiç gerek yok
çocuk çocuk hareketleri bırakıp biraz olgunlaşması bekler
  • /
  • 5

içerik kuralları - iletişim