kadir ezildi

tlc de yayınlanan temizlik avcıları türk versiyonundaki okb hastası. baya komik bir arkadaşımız. her gün çıksa her gün izlerim. bayada fenomen oldu. 3 okb li arasında en çok o tutuldu. ayrıca sevgili kadir, o nasıl bi cif dökmektir beze ya. hayran kaldım.
temizlik hastası. kadir kesinlikle programı yürüten kişi şimdilik ama yabancı versiyonda o kadar kirli evler ve cidden doğal okb hastaları gördük ki bu program beni tatmin etmedi. kadir dışında güzel bi şey yok nerdeyse swh
çamaşır suyuyla yıkandığını dile getiren temizlik avcısı. programdaki pis banyoyu bileğinde bileklikle eldivensiz temizlediği dikkatimden kaçmadı. bazı tepkileri fazla yapmacık duruyor.
ocak ızgarasını şarjlı diş fırçasıyla temizlemesi
evini temizlemek için gittikleri kadının ''3 günlük dünya, yarına çıkacağımız bile belli değil. neden bu kadar temizlik yapıyorsunuz ki, yazık değil mi size?'' tarzındaki sorularına ''işte yarına çıkacağımızı bilemediğimiz için temizliyoruz, 3 günlük dünyayı temiz yaşayalım istiyoruz.'' şeklinde cevap vererek gözüme girmiş beyefendi. *

şu anki psikolojik durumu çevresini de yıpratıyor belli ki. ilk bölümün yalnızca 15 dakikasını izledim. laf arasında ''zaten benim arkadaşım yok, pis insanların evine gitmem, ortalık dağıldığında sinir krizi geçiriyorum.'' tarzında söylemleri oldu. bunlar üzücü durumlar.

işin şov kısmı da büyük elbette. daha önce yabancı versiyonunu izlemiştim böyle aksiyonlu değildi. bu program baya kavgalı gidecek gibi, ee kargaşadan beslenmeyi severiz biz. güzel tercih tlc .

içerik kuralları - iletişim