kalben – Tıbbiyeli Sözlük
video
youtube da sofar ile tanıyıp arkadaşlarımla paylaşmayacak,bu ses bize özel olsun,ünlü olmasın diye düşünecek kadar kıskanırken kısa zaman sonra albüm çıkaran muhteşem ses. Sadece,fırtınalar,taşikardi ile gönlümde taht kurmuş olmakla beraber bütün şarkılarını çok sevdiğim fakat şarkıların albümden ziyade daha önce souncloudda paylaştığı hallerini daha çok sevdiğim popüler kültürden uzak sade haliyle,gözlükleri,vintage tarzı ile beni kendisine aşık eden kadın. dinleyiniz,dinletiniz efendim.
efendim saçlar şarkısı son derece özel olup,belli bir anısı olanlar için özeldir. ayrıca o sofardaki sevgili hanımefendi nasıl da sarılıyor arkadaşına her gördüğümde bir farklı oluyorum.
Saçlar şarkısı güzel güzel gidiyorken operator reklaminda hiç olmuştur. Sanatı değil parayi seçtiği çok açıktır halbuki konserine bile gitmiştim çok da sıcak kanlıydı yakistiramadim
Sofar'da keşfedip, "bu kız ünlü olacak" diye diye yakın arkadaşlarıma da alıştırdığım efsane tarz. Tarz diyorum çünkü bence sadece sesten ibaret değil. Albüm çıkarmasıyla birlikte klipleri ve şarkıların yeni düzenlemeleri çok eleştirildi. Şahsen ben de eski videolar ve eski alt yapılarla dinliyorum. Bilmeyenler için; bilkent mezunudur ve yazdığı çocuk kitapları vardır. Sadece sanatçı kişiliğini değil, hayat hakkında konuşmalarını ve sosyal medyada yazdığı uzun mesajları da çok seviyorum.
şu an komşularımdan (nerden geldiğini kestiremediğim) birinin şarkılarını çaldığı ve söylediği, benim de memnuniyetle eşlik ettiğim şarkıcıdır.
İlk defa `Okan bayülgen`in programında gördüğüm kişi. Epey reklamı yapıldı. Sesi güzel evet ama şarkı sözleri basit. Hadi diyelim ki basit sözlerle bir şey anlatmaya çalışıyor eyvallah da, yorumu da yapmacık geliyor bana. Söylerken kasılıyor, Bakın sesim ne kadar güzel diye kafamıza vura vura söylüyor sanki. Bana göre şişirilmiş balondur kendisi.
Güzel ama çok da şeyapmamak lazım modunda şarkıcı. (gluteus maximus'a selamlar)Klasik Ceylan ertem, Jehan Barbur modunda azıcık sesim var duygusal takılayım da iki etkilenin oradan da asıl işlerime geçeyim bu arada parayı kırayım modunda bana kalırsa.belki bu sefer olur dedim ama yine olmadı. Yeni çıkan bir şarkıcı da iş yok maalesef.

Nerde o özlem tekin ler şebnem ferah lar heyy gidi günler heyy....

Bıktım şu ben çok kırılgan kadınım modundan. Ya da atarlı pop şarkıcılarından.
o ye bebek şarkısı sözleri efsodur bkz.Burnum akar, biri çeker

Bu sıra böyle uzar gider

Saldırır sesim büyür ellerim

Seni görmedim seni görmedimAldatmadım, aldanmadım

Umutsuzdu inanmadım

Kırkı çıktı çanta topladım

Islak saçım, üşür başım

Kirli konuş benimle

O ye bebek

Yana yana bitmek gerek