kardiyoloji mi dahiliye mi genel cerrahi mi

genel cerrahi parçalar.

yürüyorum hastanede, kardiyologların surat beş karış, dahiliyeciler hep hoflaya poflaya bi yerlere gidiyorlar..

genel cerrahlar öyle mi? adamlar toplantı odasından alay halinde vizite bi başlıyorlar sabahın köründe. hopp ordan ameliyathaneye.. tamam yoruluyorsun ama toplantı masasında uyuyakalsan dokunmuyorlar, "hocam o nöbetçiydi." diye. en azından burada yani.

ben bu adamlarla ne zaman karşılaşsam sırıtıyorlar. o sırıtma muhtemelen şimdi ne b.. yiyecez? sırıtması ama olsun. gece de çağırsınlar nolacak? araban olur biner gidersin. tek sıkıntısı fazla çalışmak işte. benim gibi boş kalınca sapıtıp depresyona giren, paranoyaklaşan bünyeler için birebir bence.

ayrıca tek başına şu bile yeter; ameliyathanede müzik açabiliyorsunuz. işte dedim görünce, ben buraya ait olmalıyım..

özet: ben olsam genel cerrahi seçerdim. sen yine kendini düşün tabi..

edit: başlığı açan kaçmış.
havası var parası var karizması var ne meslektaşım. bunlarla bir ömür geçer mi? ya da bu bölüm baba diye yıllarca o bölümde emektar olunur mu? sen hangi serviste mutluydun. mesela her gün bir sürü teyzenin amcanın aslında hiçbir problemi olmadan sana onlarca dil dökmesi seni rahatsız eder mi?(bkz:dahiliye)
yahut mesela her gün o soğuk odalarda saatlerce espirisiye heyecanı ile vakit geçirmek sana nasıl geliyor?bkz (genel cerrahi)

ya da eko probu elinde eko efor anjiyo üçlüsüyle steteskopu boynundan eksik olmayan bir hekim mi?(bkz:kardiyoloji)
kardiyoloji miyokard infarktüsü dahiliye miyokard infarktüsü genel cerrahi miyokard infarktüsü. ne zaman tus çalışmaya başlasam böyle oluyor. (bkz:yaran yanlış okumalar)

içerik kuralları - iletişim