Sürekli saygıdan bahsedip her seferinde islama hakaret eden sayfamsı. Sayfa yorumlarının da %80i islama hakaret eden üçüncü nesil 'aydınlar'ın yorumlarıdır. Muadili olan `sorgulayan` sayfasının admini gözaltına alındığında ifadesinde "ailem ve ben inanan insanlarız" demişti. Bu örnekten sayfaların kalitelerini anlayabilirsiniz.
Can ergen bir ateist

Ama Richards dawkins sözleri okumak ve cosmos belgeseli izlemek dışında hiçbir kozmolojik bilgisi yok.

O anne babasına her kızdığında ergenlik tribine girip karikateist sayfasında müslümanlara küfrediyor.

O, dünyayı kendisi gibi ateistlerin kurtaracağına inanıyor ama günde 8 saat internette takılıp kıç büyütüyor.

Can topluma aykırı biri olduğunu gösterirse ilgi çekeceğini ve kızları etkileyebileceğini düşünüyor.

Can gibi olma, dini ve din karşıtı tüm düşünceleri objektif olarak sorgula.
gerçekten komik paylaşımları olan, eğlenceli facebook sayfası. taraflı olana komik değil tabi ki.
ASlinda paylasimlarina ilk baslarda katilsamda zamanla dedigin gibi saygidan sevgiden bahseidp surekli islami ve islam dinine mensuplari asagalayici ve hakaret edici icerkli paylasimlar yapmaktadir. Sanirim zaten ulkemizdeki en buyuk sorunda burda herkes saygidan sevgiden bahsedip sonra karsi goruslu insanlari asagaliyor
her şeyin aşırısı zararlı, radikal ateizm de öyle tabi . tabi de bir de olayın bir yönüne deyinmeden geçemeyeceğim.şimdi bu aralar çok görüyorum bunları, dinciler malum her yerdeler. iki dakika din-felsefe muhabbeti yapıyorsun. hemen diyor ki bana "karikateistten,evrim ağacından,facebook sayfalarından duyduğun argümanlarla gelme"dikkat edin, bak çok büyük bir çakallık var burada :D karşınızdakini iyi dinlemezseniz yapmaya çalıştığını anlayamazsınız.ilk olarak adam karikateist'in yanına evrim ağacı gibi kaliteli bir sayfayı daha koyuyor ki, hani kurunun yanında yaşı da yaksın, bir taşla iki kuşu aşağılasın. adamın üslubuna dikkat edin, argümanları aşağılamak için radikal sayfaları kullanıyor. :Dikinci olarak biliyorsunuz ki dinlerin bazı açık noktaları var ve bu noktalar kimsenin tapulu malı da değil. başka birisi aynı argümanı kullanmışsa bundan bana ne, benim kendi düşünsel sürecimde ortaya çıkmış olan argümanı da yine internet alemi üzerinden aşağılamaya çalışma eğilimi var şu sıralar.dinciler bu yollarla tartışmalardan namağlup ayrıldıklarını düşünerek, hafif de suratlarına "yanacaksınız" sırıtışı kondurarak uzaklaşırlar.gereksizdir zaten bu konularda tartışmak, bugün zeus'a inanan kalmadı, yarın da onlar tarih olacak. ama dinlere inanmayan insanlar hep olacaktır.