kasten depresif moda girmek

bohemlik akanzi.
kasten mutlu moda geçmekten daha samimi geliyor nedense.
canımı sıkan durum kendimle ne derdim var anlamadım ben de
baktın bişeyler oluyor, hayat seni depresif moda sürüklüyor. oturacaksın gecmiş gelecek bütün olumsuzlukları düşünüp affedemediklerini, içinde uhte kalanları önüne dizip depresif modun dibine batıp salya sümük ağlayıp sonrasında rahatlayacaksın.en azından benim yöntemim bu:) bi bakıyorsun sonunda oh bee diyorsun..
şu an yaşadığım durum sen de gir çok zevkli
birkaç sezen aksu şarkısı dinledikten sonra gerçekleşmesi muhtemel olan durum
son zamanlarda özellikle gençlerde moda olmuş bir akımdır.sebepsiz yere girilen depresyonlar,çok yalnızım ben yaa kimse beni anlamıyor modunda dolaşmalar,facebookta yada instagramda depresif şarkılar,sözler paylaşmalar vs. ile kendini gösterir.eğer o kişi yanınızdaysa bir battaniyeye sarıp dürüm haline getirin ardından ona sarılın.iyi gelecektir.
tek başına iken çok içip ertesi gün akşamdan kalmak ve o ağrıyı çekmek.
geçerli neden olmadan mutlu olamayanların halidir. kapalı hava da tetikler kanımca.
hayatta eksik hissettiren bir şeylerin varlığından ya da yokluğundan ara sıra yorganın altına girmek veya yoğun ağlama hissi de rahatlatıcı oluyor sebebini anlayamadığım şekilde. (anlasam bile paylaşamam sanırım.) sırf bunun için spotify'da playlist bile oluşturdum. bazen gecenin köründe yatağın ortasına oturup bir iki damla süzdürüyorum gözümden melankolik şarkılarım eşliğinde. acı çekmek, hislenmek, sebepsiz üzülmek bile bazen bir ihtiyaç oluyor. mışıl mışıl uyuyorum.
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim