keane

hakkında en çok dolu olup klavye başına geçince parmaklarımın kitlendiği başlıklardan biri. bu grubu dinlerken içime dolan mutluluğu o zamanların neşesi ve çocukluğumun hatırlattığı huzura mı borçluyum yoksa gerçekten de aşırı kaliteli müziklerine mi bilemiyorum. artık güncel piyasada olmamaları ne kadar da büyük bir eksiklik. ama belki de bu yüzden bu kadar seviyorumdur; kendini bozma endişesi yok. hep aynı, hep harika.

coldplay sevenlere özel tavsiyemdir.
yani nası bu kadar güzel sözler yazabiliyorsunuz dediğim gruplardan biri. bencillik yapmayıp en sevdiğim parçalarını ekliyorum:
tıp fakültesi ilk senemde greys anatomy izleyip doktorluğu buradan öğrenirken karşılaştığım ‘ somewhere only we know ‘ şarkısıyla tanıdığım alternatif rock grubu. ne zaman bu şarkıya dinlesem aklıma o zamanki saf hastane hayallerim gelir. bir de ‘do no wrong ‘ isimli şarkıları vardır ki o da ayrı bir güzellik. her yeni şarkılarımı dinlediğimde o favorim olur ,bundan iyisi olmaz derim ve her seferinde beni yanıltırlar.4 ingiliz tarafından kurulan bu grup piyanoyu esas enstrüman olarak kullanır. şarkılarının çoğunluğu da 2000 başlarında yapılmış olup şu an pek piyasada değiller bildiğim kadarıyla.

içerik kuralları - iletişim