kendi kendine ted x konuşması yapmak

yalnız başıma kaldığımda ya da insan içinde isem bile kendi dünyama çekildiğimde lafın lafı açmasıyla o an bana göre çok önemli bir konuda sanki toplum önündeymiş gibi kendi kendime demeç vererek gerçekleştirdiğim olay.arada demeç verdiğim konuyu açıklarken araştırma yapmam gerekiyorsa erinmez hemen o anda araştırma yapar arkamı sağlama aldıktan sonra devam ederim.iyi ki bu olaylar tamamen kafamın içinde dönüyor yoksa deli raporunu vermişlerdi şimdiye.

kafayı sıyırdım galiba sözlük.

edit: (ebkz:#70242) ted x yanında nobel konuşması da yapmışlığım var. ve bunu da itiraf ederek tüm sırlarımı ortaya dökmüş oldum.
yalnız olmadığıma sevindirmiş başlık.
ben konuşmamı planlayıp ayna karşısında vücut dilimi de kullanarak el kol sallaya sallaya yapıyorum.mikrofon yerine de tarak kullanıyorum.
bunu hissedenler olarak bir gün çıkıp bir tedx konuşmasında kendi hikayemizi anlatacağımız günlerin geleceğine inandığımı belirtmek istediğim başlıktır.*
(bkz:formata uydurmaya çalışırken şekilden şekile girmek)
hiçbir seferinde süreyi yetiştiremediğim ve "süreyi aştım hemen bağlıyorum" diyerek kapattığım konuşmadır. rezalet.
genellikle duş alırken banyo lifi eşliğinde yapılır öyle etkileyicidir ki o musluk kapanana kadar radikal kararlar alırsın bornozu giydikten sonra bir tanesi bile aklında kalmaz.
nobel konuşmalarına kadar gidebilen kronik hastalık.
sonunda yalnız olmadığımı anladığım başlıktır.
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim